فراخوانی برای انتخاب دانشجویان برتر دانشگاه علامه طباطبایی

فراخوانی برای انتخاب دانشجویان برتر دانشگاه علامه طباطبایی

دانلود عکس: دانشجویان متقاضی شرکت در فراخوان انتخاب و معرفی دانشجویان برتر دانشگاه علامه طباطبایی تا 10 اسفند ماه سال جاری فرصت دارند در این فراخوان ثبت نام کنند.


به گزارش دانلود عکس به نقل از ایسنا، دانشگاه علامه طباطبایی دستورالعمل شرکت در همایش ملی پنجاه و نهمین سال جایزه بنیاد البرز (بخش نخبگان) را اعلام نمود بر طبق این دستورالعمل، شناسایی و معرفی دانشجویان از میان افرادی خواهد بود که در سال تحصیلی جاری در دانشگاه مشغول به تحصیل هستند.
همین طور برمبنای اعلام این دانشگاه، از آنجائیکه برگزیدگان دانشگاه در صورت پذیرش در مرحله داوری نهای بعنوان نفرات برگزیده کشور معرفی خواهند شد؛ شایسته است پروسه شناسایی، انتخاب و معرفی دانشجویان به بهترین نحو ممکن صورت گیرد.
رعایت پروسه انتخاب تا زمان اعلامی نیز مورد تاکید دانشگاه است و در غیر این صورت امکان داوری متأخرین وجود نخواهد داشت. همین طور انتخاب و معرفی دانشجویان از تمامی دانشگاه ها شامل دانشگاه های دولتی روزانه و شبانه، غیرانتفاعی، آزاد اسلامی و پیام نور انجام گیرد.
برای هر یک از دانشجویان منتخب کشوری جایزه نقدی به همراه نشان و لوح تقدیر از جانب بنیاد فرهنگی البرز اهداء می شود. درصورتیکه به سبب شرایط ناشی از شیوع بیماری کرونا در کشور، امکان برگزاری حضوری همایش میسر نباشد، شیوه و زمان برگزاری همایش متعاقباً اعلام می شود.
جمع امتیازات نهایی ۱۰۰ است و افراد از بین پنج گروه آموزشی، فنی و مهندسی، علوم پایه، علوم انسانی، هنر، کشاورزی و دامپزشکی بر طبق بالاترین امتیاز آن منطقه معرفی می گردند.
سقف امتیاز در بخش آموزشی ۲۵ است، تمامی معرفی شدگان در مقاطع کارشناسی، کارشناسی ارشد، دکتری حرفه ای و دکتری تخصصی دارای معدل بالایی ۱۷ می توانند بعنوان شرط ورود به رقابت انتخاب شوند. امتیاز آموزشی ترم های تحصیلی در دستورالعمل است.
همین طور سقف امتیاز در بخش پژوهشی ۵۰ است و تشخیص امتیاز در این بخش با معاون پژوهشی دانشگاه علامه طباطبایی می باشد و سقف امتیاز در بخش طرح های پژوهشی ۵ است. کلیه طرح های پژوهشی حتی به صورت نیمه تمام مطابق با نظر معاون پژوهشی دانشگاه تا سقف مورد نظر می تواند دارای امتیاز باشد.
به هرگونه اختراع، ابداع یا ایده اجرا شده در کلیه بخشهای مختلف صنعتی، خدماتی، عمومی، اجتماعی و دانشگاهی با تشخیص معاون پژوهشی دانشگاه می تواند تا سقف ۱۵ امتیاز تعلق گیرد. همین طور به کسب عناوین در مسابقات و جشنواره های علمی کشوری خوارزمی، رازی و فارابی با تشخیص معاون دانشجویی دانشگاه تا سقف ۵، در بخش فرهنگی و اجتماعی تا ۱۵ و زبان نیز تا سقف ۵ امتیاز داده می شود.
دانشجویان دارای شرایط دستورالعمل تا روز یکشنبه ۱۰ اسفند ۹۹ مشخصات ( نام و نام خانوادگی، شماره دانشجویی، شماره تماس، مقطع و رشته تحصیلی) و مدارک خودرا به ایمیل nemooneh.atu@gmail.com ارسال نمایند.
منبع:

1399/12/05
13:48:00
0.0 / 5
1195
تگهای خبر: آموزش , جشن , جشنواره , خدمات
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۲
لینک دوستان دانلود عكس
دانلود عکس