رئیس دانشگاه تشریح كرد

اقدامات دانشگاه الزهرا(س) در دوران كرونا

اقدامات دانشگاه الزهرا(س) در دوران كرونا

به گزارش دانلود عکس رئیس دانشگاه الزهرا(س) اظهار داشت: بعد از شیوع بیماری کرونا، در کمتر از یک هفته اقدامات این دانشگاه در راه جدیدی از فعالیت ها، خصوصاً در حوزه فضای مجازی آغاز شد و با فراهم کردن زیرساخت ها، کوشش های فراوانی در زمینه استمرار ارتباط دانشجویان با دانشگاه صورت گرفت.


به گزارش دانلود عکس به نقل از ایسنا، دکتر مهناز ملانظری اظهار نمود: در طول این مدت تلاش بر این بود که ارتباط با دانشجویان در هر شرایطی قطع نشود؛ در همین راستا فعالیت انجمن های دانشجویی ۴۹ درصد به نسبت سال قبل بیشتر شد و نشریات دانشجویی نیز ۲۰ درصد افزایش داشت.

رئیس دانشگاه الزهرا (س) افزود: تمرکز دانشگاه روی بحث تاب آوری جوانان بود و با برگزاری نشست های فرهنگی علمی، علاوه بر مهارت افزایی و دانش افزایی، میزگردها و نشست های مجازی تخصصی با همراهی دانشجویان انجام شد.

ملانظری اشاره کرد: با وجود همه دشواری هایی که بود فرصت آفرینی که این مساله داشت، افزایش ارتباطات بین المللی در انجمن های علمی بود که با به وجود آمدن شرایط فضای مجازی گسترده تر شد. همین طور برنامه های فرهنگی عموماً به صورت ملی و بین المللی انجام گرفت و این مساله منجر به افزایش مخاطبان و دیده شدن اقدامات این دانشگاه شد.

برمبنای اعلام اداره کل روابط عمومی وزارت علوم، رئیس دانشگاه الزهرا (س) همین طور اشاره کرد: بعنوان دانشگاهیان وظیفه خود می دانیم که در وضعیت دشوار و بحران، انعطاف خوبی از خود نشان داده و در مسائل فرهنگی، آموزشی و تحقیقاتی وارد میدان عمل شده و موفقیت ها را رقم بزنیم.

منبع:

1399/12/08
16:07:53
0.0 / 5
1180
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۲
لینک دوستان دانلود عكس
دانلود عکس