معاون فرهنگی دانشگاه تهران اعلام كرد

مجوزی برای برگزاری اردوهای دانشجویی ندادیم

مجوزی برای برگزاری اردوهای دانشجویی ندادیم

به دنبال مطرح شدن برخی مباحث درباب برنامه یکی از نهادهای دانشجویی برای برگزاری اردوی فرهنگی و دعوت از دانشجویان جهت شرکت در این برنامه، معاون فرهنگی دانشگاه تهران ضمن تکذیب ابن مطلب و با تاکید بر اینکه مجوزی برای اعزام اردوهای دانشجویی نداده ایم، اظهار داشت: برمبنای پروتکل های ستاد ملی مقابله با کرونا، برگزاری گردهمایی ها و اردوهای دانشجویی تا زمانی که وضعیت عادی شود ˮممنوعˮ است.


دکتر مجید سرسنگی در گفت و گو با ایسنا، ضمن بیان این مطلب به آخرین وضعیت اعزام دانشجویان به اردوهای دانشجویی اشاره نمود و اضافه کرد: ما در دوران کرونا هیچ اردوی دانشجویی نداشته ایم و بعنوان متولیان امور فرهنگی دانشگاه درباب اردوها، برمبنای مقررات و پروتکل های ستاد ملی مقابله با کرونا عمل خواهیم کرد.
ایشان سپس اشاره کرد: برمبنای مقررات ستاد ملی مقابله با کرونا تا کنون شرایط برگزاری هیچ نوع اردوی دانشجویی در دانشگاه تهران وجود نداشته است و دانشگاه به سبب شرایط این ویروس نیز تا کنون مجوز اعزام به هیچ اردویی را صادر نکرده است.
معاون فرهنگی دانشگاه تهران با اعلان اینکه در دروان شیوع ویروس کرونا ویروس درخواستی در خصوص اعزام به اردوهایی دانشجویی نداشتیم، اظهار نمود: دراین زمینه نه درخواستی داشتیم و نه مجوزی صادر گردیده است.
سرسنگی اشاره کرد: درباب کارهای دانشجویی تابع پروتکل های ستاد ملی مقابله با کرونا هستیم و بر طبق این پروتکل ها نیز برگزاری گردهمایی ها و اردوهای دانشجویی تا زمانی که وضعیت عادی شود ممنوعست.
معاون فرهنگی دانشگاه تهران در آخر اشاره کرد: نه فقط دانشگاه تهران بلکه در هیچ دانشگاهی از کشور ما اردوهای الزامی نداریم و دانشجویان برمبنای انتخاب خود به اردو اعزام می شوند.1399/12/10
14:27:30
0.0 / 5
1126
تگهای خبر: دانشجو , دانشگاه , شركت , فرهنگ
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۴
دانلود عکس