معاون فرهنگی وزارت بهداشت:

دانشگاه ها برمبنای عملكرد كارهای قرآنی رتبه بندی می شوند

دانشگاه ها برمبنای عملكرد كارهای قرآنی رتبه بندی می شوند

معاون فرهنگی وزارت بهداشت با تاکید بر اینکه باید شخصیت های خوب علمی و قرآنی را به دانشجویان بشناسانیم، اظهار داشت: برای نخستین بار رتبه بندی مشترکی میان سه معاونت فرهنگی و دانشجویی، پژوهشی و آموزشی در حال رقم خوردن است که مباحث قرآنی در رتبه بندی دانشگاه ها لحاظ می شود.


به گزارش دانلود عکس به نقل از ایسنا، دکتر سیما سادات لاری در جلسه مشترک "گروه قرآن و عترت و سلامت فرهنگستان علوم پزشکی جمهوری اسلامی ایران با اشاره به اینکه موفقیتی که در حوزه قرآن وجود دارد حاصل فکرها و قلب هایی است که با قرآن عجین شده است، اظهار نمود: این همایش به سبب برگزاری به شکل مجازی، بیش از سالهای قبل مخاطب داشت و در وضعیت کرونائی بسیار تاثیر گذار بود. برگزاری این همایش شروع خوبی در بحبوحه این بیماری بود و امیدوارم بتوانیم از مقالات و مباحث علمی که در این همایش عنوان شد در دو مجله "قرآن و طب" و "سبک زندگی اسلامی و سلامت" استفاده نمائیم.
لاری اشاره کرد: همراهی و همکاری مرکز قرآن و عترت وزارت بهداشت با گروه قرآن و عترت و سلامت فرهنگستان علوم پزشکی جمهوری اسلامی ایران فرصت خوبی است که ما بتوانیم الگو سازی لازم در این عرصه را ایجاد نماییم. من به این مساله همیشه می اندیشم که در طول این مدت ۴۰ سال برای جوانان کشور الگوسازی لازم انجام نشده است و الان فرصتی است تا شخصیت های خوب علمی و قرآنی را به دانشجویان بشناسانیم.
معاون فرهنگی و دانشجویی وزارت بهداشت شناساندن مفاخر بزرگ ایران اسلامی به جوانان کشور را یکی از وظایف مسؤولان در کشور دانست و اظهار نمود: جوانان ما باید این چهره های تاثیر گذار را بشناسند و بر خود ببالند که با عجین بودن با قرآن می توانند به درجات بالای علمی برسند.
به گزارش مفدا، ایشان سپس به خواسته مطرح شده از طرف یکی از اعضای گروه قرآن و عترت و سلامت فرهنگستان علوم پزشکی جمهوری اسلامی ایران درباب رتبه بندی دانشگاه های علوم پزشکی در میزان پرداختن به موضوعات قرآنی اشاره نمود و اظهار داشت: درباب رتبه بندی دانشگاه های علوم پزشکی در میزان برنامه، وقت و توجهی که به قرآن دارند، این بشارت را می دهیم که برای نخستین بار رتبه بندی جدیدی در این مراکز در حال رقم خوردن است که هر سه مبحث فرهنگی و دانشجویی، آموزشی و پژوهشی در آن دیده خواهد شد.1399/12/13
22:43:46
0.0 / 5
1150
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۱
دانلود عکس