در یك دانشگاه استرالیایی صورت می گیرد،

تعدیل نیروی دانشگاه برای جبران خسارات كرونا

تعدیل نیروی دانشگاه برای جبران خسارات كرونا

دانلود عکس: دانشگاه ˮمک کواریˮ (Macquarie) اعلام نمود که برای جبران خسارات مالی ناشی از پاندمیˮکووید-19ˮ، عده ای از کارمندان خود را اخراج می کند.


به گزارش دانلود عکس به نقل از اس ام اچ، شیوع "کرونا ویروس" تاثیر بسیار زیادی بر ثبت نام دانشجویان بین المللی داشت. بدین سان سبب شد خسارات مالی هنگفتی به دانشگاه های دنیا وارد شود.
دانشگاه های استرالیا نیز خسارا ت مالی مختلفی دیدند و در امتداد حل این ضرر اقتصادی تدابیر مختلفی اندیشیدند.
دانشگاه "مک کواری" استرالیا اعلام نمود که برای جبران خسارات مالی ناشی از کووید-۱۹، تا ۸۲ نفر از کارمندان خودرا اخراج می کند تا بدین سان ۲۵ میلیون دلار از خسارات مالی ناشی از عدم ثبت نام دانشجویان خارجی را جبران کند.
"بروس براوتون"( Bruce Dowton) رئیس این دانشگاه اظهار داشت: چالش های مالی که به سبب پاندمی "کووید-۱۹" تشدید شد، منجر به تعدیل نیرو ۶۱ تا ۸۲ نفر از کارکنان دانشگاه شد.
وی افزود: تاثیر کووید-۱۹ خصوصاً بر تعداد دانشجویان بین المللی، برای بخش دانشگاه یک چالش طولانی مدت ایجاد کرد. ما تا به امروز با انجام تلفیقی از اقدامات داوطلبانه، کاهش هزینه های مربوط به غیر کارمندان و منابع جدید درآمدی، به جبران خسارات مالی ناشی از کرونا پرداخته ایم.
براوتون اضافه کرد: ما با شکاف قابل توجهی روبه رو هستیم. این بدان معنا است که باید با کاهش تعداد مشخصی از کارکنان خود، در هزینه ها صرفه جویی نماییم و برای انجام ماموریت های آموزشی و پژوهشی خود در آینده از ساختارهای پایدار بهره بگیریم.
این در حالیست که بنظر می رسد دولت فدرال استرالیا تصمیمی در خصوص افزایش بودجه دانشگاه های این کشور ندارد.
منبع:

1399/12/15
12:46:05
0.0 / 5
1048
تگهای خبر: آموزش , دانشجو , دانشگاه , مد
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۳
دانلود عکس