رئیس دانشگاه:

رویكرد دانشگاه لرستان ارتقاء شاخص ها ذیل مفهوم دانشگاه جامعه محور است

رویكرد دانشگاه لرستان ارتقاء شاخص ها ذیل مفهوم دانشگاه جامعه محور است

لرستان رئیس دانشگاه لرستان اظهار داشت: رویكرد این دانشگاه ارتقا شاخص ها ذیل مفهوم دانشگاه جامعه محور است.


خسرو عزیزی در دیدار با رئیس کل دادگستری لرستان که امروز هفتم تیرماه، در محل سالن جلسات دادگستری استان صورت گرفت، ضمن تبریک فرارسیدن هفته قضاییه و گرامیداشت یاد و خاطره شهدای هفتم تیرماه بخصوص شهید آیت اله بهشتی، اظهار نمود: همکاری بین دانشگاه لرستان و دادگستری استان در جهت اثرگذاری دانشگاه در رفع مشکلات و چالش های استان بایستی بیشتر شود.
وی خاطرنشان کرد: دانشگاه لرستان دارای ظرفیت ها و توانمندی های مختلفی در بخش هیئت علمی و دانشجویان تحصیلات تکمیلی است که استفاده از این ظرفیت ها می تواند به رفع مشکلات استان، کمک نماید.
عزیزی تصریح کرد: برای مثال، در رشته های تحصیلی همچون حقوق، علوم تربیتی و روانشناسی، همکاری بین دادگستری استان و دانشگاه لرستان در جهت مشارکت هرچه بیشتر دانشگاهیان برای مقابله با صدمه های اجتماعی همچون طلاق، اعتیاد و... بایستی گسترش یابد.
وی افزود: رویکرد تیم مدیریتی دانشگاه لرستان، ارتقای شاخص ها ذیل مفهوم دانشگاه جامعه محور است و دانشگاه جامعه محور دانشگاهی است که هرچه بیشتر، مساله محور بوده و اثرگذاری بیشتری در رفع مشکلات و چالش های استانی داشته باشد.
این مسئول بیان نمود: تلاش ما این بوده است که همکاریهای مشترک علمی، تحقیقاتی و پژوهشی بین دانشگاه لرستان و بخش های مختلف جامعه همچون دستگاه های اجرایی، قوه قضاییه و بخش خصوصی استان با هدف کمک هرچه بهتر و بیشتر برای رفع مشکلات استان، افزایش یابد.
رئیس دانشگاه لرستان افزود: از هرگونه همکاریهای مختلف بین دانشگاه لرستان و دادگستری استان استقبال می نماییم.
عزیزی بر تشکیل کارگروه های تخصصی جهت گسترش همکاریهای علمی، تحقیقاتی و پژوهشی بین دانشگاه لرستان و دادگستری استان، تاکید کرد.1399/04/09
22:09:51
5.0 / 5
2253
تگهای خبر: دانشجو , دانشگاه , مد
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۴
دانلود عکس