رییس دانشگاه شهید بهشتی:

به مفهوم واقعی دلمان برای دانشجویان تنگ است

به مفهوم واقعی دلمان برای دانشجویان تنگ است

به گزارش دانلود عکس رئیس دانشگاه شهید بهشتی اظهار داشت: به مفهوم واقعی دلمان برای دانشجویان تنگ شده و نبودن دانشجو در محیط دانشگاه موجب کاستی شور و نشاط همه ما شده است.


به گزارش دانلود عکس به نقل از ایسنا، دکتر سعدالله نصیری قیداری با بیان این مطلب و با اشاره به عدم حضور فیزیکی دانشجویان در دانشگاه ها به سبب شیوع ویروس کرونا ویروس اشاره کرد: امیدوارم امسال که سال نو با ماه مبارک شعبان مقارن شده است سایه ویروس کرونا در این روزها و ایام اول سال نو از سر ایرانیان برداشته شود و ما بار دیگر شاهد حضور پرشور و با انگیزه دانشجویان در محیط دانشگاه باشیم.
ایشان سپس اشاره کرد: نبودن دانشجو در محیط دانشگاه موجب کاستی شور و نشاط همه ما شده است و ما به مفهوم واقعی کلمه برای دانشجویان دلمان تنگ شده است.
رئیس دانشگاه شهید بهشتی همین طور اشاره کرد: در سالی که گذشت خوشبختانه در حوزه آموزش، پژوهش، فناوری و نوآوری کوشش های خوبی را در دانشگاه داشتیم و با تلاش مستمر اعضای هیات رییسه، روسای دانشکده ها و مدیران گروه ها توانستیم پروژه های خوبی در این عرصه ها به ثمر برسانیم.
قیداری افزود: پروژه های پژوهشی دانشگاه شهید بهشتی که عمدتاً معطوف کرونا بود به ثمر رسید و با حضور مقامات کشور به بهره برداری رسید و در حوزه آموزش نیز زیرساخت های لازم ارتقا پیدا کرد و در زمینه عمران نیز ساختمان ها و فضاهای خوبی را به بهره برداری رساندیم و یا آماده بهره برداری است.
منبع:

1400/01/03
13:03:24
5.0 / 5
1172
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۵
دانلود عکس