انتشار فراخوان نخستین آزمون استخدامی 1400 تا آخر ماه

انتشار فراخوان نخستین آزمون استخدامی 1400 تا آخر ماه

فراخوان ثبت نام در آزمون استخدامی دانشگاه ها، مراکز پژوهشی و پارک های علم و فناوری بعنوان نخستین آزمون استخدامی سال ۱۴۰۰ در فروردین ماه جاری اعلام می شود.


به گزارش دانلود عکس به نقل از ایسنا، سازمان اداری و استخدامی کشور با ۱۹۸۰ مجوز استخدام برای مراکز آموزش عالی موافقت کرده و سازمان برنامه و بودجه هم ۱۹۵۰ مجوز استخدامی را تأمین اعتبار کرده است.
طبق نیازسنجی وزارت علوم نیروهای مورد نیاز دانشگاه ها، موسسات پژوهشی و پارک های علم و فناوری نزدیک به سه هزار نفر عنوان شده است که به طور عمده در رشته های فنی، تخصصی و آزمایشگاهی استخدام می شوند و در رشته های عمومی جذب نیرو وجود ندارد.
فروردین ماه جاری هم آزمون سراسری استخدام پیمانی غیرهیئت علمی برای کل دانشگاه ها و مراکز پژوهشی برگزار می گردد و افراد پذیرفته شده در آزمون در ماه های اردیبهشت و خرداد مصاحبه های خویش را انجام خواهند داد و در نهایت از اول تیر ماه در مراکز آموزش عالی و پژوهشی مشغول به کار می شوند.
فرآیند برگزاری آزمون استخدامی از راه سازمان سنجش آموزش کشور برگزار می شود، بر این اساس در فروردین ماه جاری آگهی استخدام منتشر می شود.
با عنایت به این که یک آگهی استخدام هم در اردیبهشت و خرداد سال آینده برای کلیه دستگاههای سراسر کشور منتشر می شود، بر این اساس برای مراکز آموزش عالی و پژوهشی آزمون جداگانه و اختصاصی برگزار می شود. نیروهای شرکتی هم می توانند در این آزمون شرکت نمایند.
منبع:

1400/01/10
23:24:48
2.5 / 5
1379
تگهای خبر: آموزش , دانشگاه , شركت , فناوری
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
هدی عنایتی:
سلام وقت بخیر. فراخوانی که قرار بود تا آخر فروردین منتشر بشه چطور شد؟
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۱
دانلود عکس