معاون دانشجویی دانشگاه تهران خبر داد

افزایش بیش از دو برابری بن ارزاق دانشجویان

افزایش بیش از دو برابری بن ارزاق دانشجویان

به گزارش دانلود عکس معاون دانشجویی دانشگاه تهران از افزایش بیش از دو برابری بن کارت ارزاق دانشجویان تحصیلات تکمیلی ساکن خوابگاه های این دانشگاه طی دو سال اخیر آگاهی داد و اظهار داشت: این مبلغ از 350 هزار تومان به یک میلیون تومان افزایش یافته است.


دکتر سعید حبیبا در گفت و گو با ایسنا ضمن بیان این مطلب اظهار نمود: هم اکنون تمامی دانشجویان دوره تحصیلات تکمیلی ساکن خوابگاه های دانشگاه تهران می توانند از بن ارزاق استفاده کنند. البته این بن فقط به دانشجویانی پرداخت می شود که دارای سنوات مجاز تحصیلی هستند.
ایشان سپس اشاره کرد: بن ارزاق یک میلیون تومانی ترم گذشته دانشجویان تحصیلات تکمیلی دانشگاه تهران پرداخت شده است و بن نیم سال دوم تحصیلی این دانشجویان نیز به زودی پرداخت خواهد شد.
معاون آموزشی دانشگاه تهران اشاره کرد: خوشبختانه طی دو سال اخیر توانستیم با افزایش بیش از دو برابری ارزاق دانشجویان، مبلغ این بن را از ۳۵۰ هزار به یک میلیون تومان افزایش دهیم.
دکتر حبیبا همین طور از برنامه دانشگاه تهران برای بازسازی خوابگاه های سطح شهر این دانشگاه آگاهی داد و اظهار داشت: با کمک خیرین مقرر است ۶ هزار و ۵۰۰ متر از این خوابگاه ها را بازسازی نماییم که خوابگاه های قدس، رودکی و شهدای دانشجو سه خوابگاه سطح شهر و خوابگاه متاهلین جلال آل احمد هستند که باید مورد بازسازی قرار گیرند.
وی با اعلان اینکه بازسازی خوابگاه های سطح شهر دانشگاه تهران اردیبهشت ماه سال آینده به پایان می رسد، اظهار داشت: کار بازسازی این خوابگاه ها از اواخر اسفنده ماه 99 بصورت بلوکی شروع شده و به مدت حدود دو ماه طول می کشد.
منبع:

1400/01/14
22:56:20
5.0 / 5
1115
تگهای خبر: آموزش , دانشجو , دانشگاه , مد
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۵
دانلود عکس