شروع بررسی وضعیت متقاضیان جذب در وزارت علوم از امروز

شروع بررسی وضعیت متقاضیان جذب در وزارت علوم از امروز

بررسی وضعیت متقاضیان جذب هیات علمی در هیات مرکزی جذب، از امروز 15 فروردین شروع می شود و تا 30 اردیبهشت ماه 1400 ادامه دارد.


به گزارش دانلود عکس به نقل از ایسنا؛ مرکز جذب اعضای هیات علمی وزارت علوم در امتداد اجرای مصوبه هیأت عالی جذب، جزئیات بیست و چهارمین فـراخـوان نیمه متمرکز جذب اعضای هیأت علمی (پـیمانی و طرح سربازی) دانشگاه ها و مؤسسات آموزش عالی و پژوهشی کـشور مـربوط را سال قبل اعلام گردید.
بر این اساس دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی تا دهه دوم مهر ماه سال جاری فرصت داشتند نیاز خود برای جذب هیات علمی را اعلام کنند. مرکز نظارت جذب هیات علمی نیز تا ۳۰ مهر ماه فرصت داشت اعلام نیاز دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی و ظرفیت های جذب هیات علمی را مورد بررسی و ارزیابی قرار دهد.
همین طور تطبیق نیاز برای جذب هیات علمی دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی با تاییدیه مرکز نظارت جذب از تاریخ ۳ تا ۹ آبان ماه ۹۹ صورت گرفت و در نهایت فراخوان جذب هیات علمی آبان ماه علام شد و متقاضیان با تمدید مهلت دو هفته ای تا اختتام آذر فرصت داشتند دراین فراخوان ثبت نام کنند.
بررسی های اولیه پرونده متقاضیان جذب هیات علمی و ارسال نتایج این بررسی ها به کمیته های ارزیابی و پروسه بررسی پرونده ها اواخر اسفند ماه سال قبل تمام می شود.
در نهایت بررسی وضعیت متقاضیان جذب هیات علمی در هیات مرکزی جذب از امروز ۱۵ فروردین ماه سال ۱۴۰۰ شروع می شود و تا ۳۰ اردیبهشت ماه جاری ادامه می یابد در نهایت نتیجه نهایی بررسی های تا اول تیر ماه جاری به دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی اعلام خواهد شد.
متقاضیان فراخوان فوق درصورت نیاز به مشاوره و راهنمایی از طرف کارشناسان مرکز جذب، می توانند بعد از ورود به سامانه جامع جذب و بوسیله مرکز پیام پرسش خودرا مطرح و پاسخ آنرا ظرف مدت یک روز کاری، دریافت نمایند.
هر داوطلب به محض ثبت نام از حقوق مکتسبه ثبت نام برخوردارست و باید شـرایط سـالم و عـادلانه شـرکتِ وی در رقابت فراهم گردد و از هرگونه تضییع حق و تعیین و یا محدود نمودن دایره انتخاب شوندگان، پیش از بررسی علمی و سایر صلاحیت ها خودداری کند. ضمن اینکه هرگونه تضییع حق آحاد داوطلبان و برهم زدن شرایط رقابت عادلانه و مهندسی حائزین شرایط سبب وزر و خسارت در دنیا و آخرت خواهد شد.
منبع:

1400/01/15
23:30:19
5.0 / 5
1228
تگهای خبر: آموزش , بازی , دانشگاه , مد
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۵
دانلود عکس