اعلام نحوه فعالیت مدیران دانشگاه تهران

اعلام نحوه فعالیت مدیران دانشگاه تهران

معاونت اداری و مالی دانشگاه تهران طی اطلاعیه ای نحوه و شرایط حضور مدیران، مسئولان و کارمندان دانشگاه از امروز  18 فروردین 1400 را اعلام نمود.


به گزارش دانلود عکس به نقل از ایسنا، معاونت اداری و مالی دانشگاه تهران اعلام کرد؛ نظر به دستور ستاد ملی مبارزه با کرونا، بمنظور جلوگیری از شیوع بیماری و لزوم رعایت فاصله گذاری اجتماعی، با توجه بخشنامه شماره ۳۷۴۸۹۹ به تاریخ ۲۷ آبان ۱۳۹۹ سازمان اداری و استخدامی کشور و باتوجه به قرار گرفتن شهر تهران در وضعیت قرمز نحوه حضور کارکنان دانشگاه تهران از امروز ۱۸ فروردین ۱۴۰۰ تا اطلاع ثانوی تغییر نمود و دانشجویان باید هنگام مراجعه خود به دانشگاه برای انجام امور اداری به نحوه حضور کارمندان دانشگاه توجه نمایند.
بر این اساس کلیه مدیران دانشگاه تهران شامل مدیران ستادی و رؤسای پردیس ها و معاونین، رؤسای دانشکده ها و معاونین، مدیران گروه ها و رؤسای ادارات موظف به نظارت بر حضور و کارهای پرسنل واحد خود هستند.
رؤسا و معاونین اداری مالی واحدها ترتیبی اتخاذ نمایند تا امور و کارهای مربوطه با یک سوم حضور فیزیکی کارمندان و دو سوم بصورت دورکار با شرایط زیر انجام گیرد:
الف) کارکنان بیش از ۵۵ سال سن، افراد دارای بیماریهای زمینه ای خاص یا لطمه پذیر و مادران دارای فرزند زیر ۶ سال در اولویت استفاده از دورکاری می باشند.
ب) آن دسته از افرادی که با موافقت مدیر مربوطه بوسیله دورکاری وظایف خودرا انجام می دهند، دورکاری خودرا بصورت روزانه بوسیله سامانه، ثبت و مدیریت مربوطه در صورت موافقت تأیید نماید. در صورت عدم تأیید مدیر مربوطه، غیبت منظور خواهد شد.
پ) ساعت کاری افرادی که ملزم به حضور یا بصورت نوبتی در محل کار هستند از ۷: ۳۰ تا ۱۴: ۳۰ (با ۳۰ دقیقه شناور) تعیین می شود.1400/01/18
23:42:57
5.0 / 5
1124
تگهای خبر: دانشجو , دانشگاه , مد
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۴
لینک دوستان دانلود عكس
دانلود عکس