سرپرست معاونت فرهنگی دانشگاه فرهنگیان خبر داد

افزایش بیش از دو برابری كارهای فرهنگی در سال قبل

افزایش بیش از دو برابری كارهای فرهنگی در سال قبل

به گزارش دانلود عکس سرپرست معاونت فرهنگی دانشگاه فرهنگیان از افزایش بیش از دو برابری کارهای فرهنگی در سال قبل آگاهی داد و اظهار داشت: کیفیت بخشی کارهای فرهنگی و اجتماعی و حرکت برمبنای سند تحول و بیانیه گام دوم انقلاب اولویت سال 1400 است.


به گزارش دانلود عکس به نقل از ایسنا، دکتر محمدی در نخستین اجلاس مدیران استانی و رؤسای پردیس ها و مراکز دانشگاه فرهنگیان در سال جدید از تلاش مدیران استانی پردیس ها و مراکز بابت کارهای بهادار در حوزه فرهنگی و اجتماعی قدردانی کرد و اظهار داشت: پیرو تاکید وزیر آموزش و پرورش و ریاست دانشگاه، افزایش کیفیت فعالیت ها ضمن حفظ کمیت، از برنامه های راهبردی این معاونت است.
وی ادامه داد: تلاش معاونت فرهنگی و اجتماعی دانشگاه تحقق سند تحول بنیادین و بیانیه گام دوم انقلاب با مشارکت ۱۰۰ درصدی دانشجو معلمان، همکاران و اساتید است. یکی از موفقیت های حوزه فرهنگی در سال قبل این بود که کارهای فرهنگی و اجتماعی با پوشش ۲۰ تا ۳۰ درصدی به سمت پوشش ۷۰ تا ۸۰ درصدی رسید.
سرپرست معاونت فرهنگی و اجتماعی دانشگاه فرهنگیان، فعالیت در فضای مجازی را یک فرصت طلایی برای انجام برنامه های فرهنگی بر شمرد که باید به پوشش ۱۰۰ درصدی دانشجویان برسد و اضافه کرد: یکی از راهکارهای دستیابی به این مهم استفاده از ظرفیت های بیرونی و درونی دانشگاه است، استفاده از ظرفیت جمعیت هلال احمر جمهوری اسلامی (آموزش بیش از ۸۰ درصد دانشجو معلمان به کمک های اولیه و امداد و نجات) و سازمان فنی وحرفه ای برای آموزش مهارت های در رابطه با کار معلمی امسال و مهارت هایی که در فضای مجازی قابل اجراست، عملیاتی خواهد شد و همین طور استفاده از ظرفیت وزارت فرهنگ و ارشاد (تفاهم نامه جهت تأسیس و راه اندازی ۶۴ دارالقرآن در پردیس ها) از دیگر اولویت های سال جدید است.

عضو هیئت رئیسه دانشگاه فرهنگیان اظهار داشت: برمبنای دستور ریاست دانشگاه در خصوص ارتباط با صف به تشکیل مناطق پنجگانه و به لحاظ توجه به خرده فرهنگ هایی که در کشور وجود دارد، توجه ویژه خواهیم داشت. در این مناطق برمبنای اصل همجواری در قالب شورای مناطق بصورت حضوری و غیر حضوری فعالیت خواهیم کرد.
سرپرست معاونت فرهنگی و اجتماعی دانشگاه فرهنگیان از مدیران استانی پردیس ها و مراکز خواست با ایجاد انگیزه از خروج تعدادی از نیروهای کیفی حوزه فرهنگی و اجتماعی به سبب تغییرات به وجود آمده در ساختار جلوگیری کرده و با شناسایی دانشجو معلمان فعال در حوزه فرهنگی و اجتماعی نسبت به جذب آنان در حوزه فرهنگی و اجتماعی دانشگاه اهتمام کنند.
به گزارش روابط عمومی دانشگاه فرهنگیان، وی باتوجه به نزدیک شدن ماه مبارک رمضان و زمان انتخابات ریاست جمهوری از تدوین دستورالعملی یاد کرد و اظهار داشت: برنامه های کارهای قرآنی در ماه مبارک رمضان و دستورالعمل کارهای انتخاباتی با هماهنگی حراست دانشگاه و دفتر نهاد مقام معظم رهبری آماده و در ایام آینده ابلاغ خواهد گردید.
منبع:

1400/01/21
11:33:28
5.0 / 5
1074
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۴
دانلود عکس