در پی همكاری با دانشگاه آدانای تركیه؛

دانشگاه امیركبیر موفق به دریافت گرنت آراسموس شد

دانشگاه امیركبیر موفق به دریافت گرنت آراسموس شد

به گزارش دانلود عکس با عنایت به گسترش فعالیتهای دانشگاه صنعتی امیرکبیر و دانشگاه آدانا آلپارسلان ترکیه، دانشگاه صنعتی امیرکبیر موفق به دریافت گرنت آراسموس شد.


به گزارش دانلود عکس به نقل از ایسنا، به دنبال گسترش کارهای بین المللی دانشگاه صنعتی امیرکبیر، این دانشگاه در همکاری با دانشگاه آدانا آلپارسلان ترکیه موفق به دریافت گرنت آراسموس برای تبادل استاد و دانشجو به مدت ۳ سال شده است.

برنامه های تبادلی که موفق به دریافت گرنت آراسموس می شوند، کمک هزینه تحصیلی در حین اقامت دانشجو در دانشگاه مقصد را به دانشجو پرداخت می کند. این هزینه از جانب اتحادیه اروپا عرضه می شود.

برنامه های این گرنت بستری فراهم می آورد که دانشگاه های شرق به دانشگاه های اروپایی متصل شوند.

همینطور این گرنت با پرداخت کمک هزینه به استاد و دانشجوی شرکت کننده، زمینه آشنایی و شهرت دانشگاه را در عرصه بین الملل فراهم می آورد.

هم اکنون دانشگاه صنعتی امیرکبیر با ۳ دانشگاه کشور ترکیه در حال برگزاری برنامه تبادل دانشجو است. دانشگاه صنعتی امیرکبیر با دانشگاه کوچ ترکیه برای ۴ ترم تحصیلی تبادل دانشجو داشته است.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه صنعتی امیرکبیر، در این برنامه که بیشتر مختص دانشجویان کارشناسی است، دانشجو بدون پرداخت شهریه یک ترم تحصیلی را در دانشگاه مقصد میهمان می شود و واحدهایی که آنجا می گذراند را می تواند به واحدهای کارنامه در دانشگاه صنعتی امیرکبیر خود تبدیل (وارد) کند.1400/01/26
11:53:56
5.0 / 5
1345
تگهای خبر: اقامت , دانشجو , دانشگاه , شركت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۵
لینک دوستان دانلود عكس
دانلود عکس