آمریكا برای افزایش تزریق واكسن كرونا به شركتهای فناوری متوسل شد

آمریكا برای افزایش تزریق واكسن كرونا به شركتهای فناوری متوسل شد

به گزارش دانلود عکس دولت بایدن برای قانع کردن مردم آمریکا به واکسن زدن پیکاری تبلیغاتی به راه انداخته و برای پیشبرد آن به شرکت هایی مانند فیسبوک، توئیتر و اسنپ چت متوسل شده است.به گزارش دانلود عکس به نقل از ورج، کاخ سفید پیش از این تاریخ اول ماه می را برای تمامی ایالت های آمریکا به منظور فراهم آوردن زیرساخت های لازم برای تزریق واکسن به تمامی افراد بزرگسال مشخص کرده بود، ولی اکنون این تاریخ را به ۱۹ ماه آوریل تغییر داده است.
دولت آمریکا امیدوار است با افزایش موارد واکسیناسیون، میزان ابتلاء به کرونا در این کشور کاهش پیدا کند. از همین رو کلیپ های تبلیغاتی برای انتشار در شبکه های اجتماعی آماده شده و برخی شبکه های اجتماعی مانند فیسبوک و توئیتر پیام هایی برای کاربران خود ارسال می کنند تا به آنها اطلاع دهند شرایط واکسن زدن را دارند و باید برای این کار اقدام نمایند.
کامالا هریس معاون اول بایدن هم شخصاً در این پیکار تبلیغاتی شرکت کرده و در شبکه های اجتماعی در این حوزه اظهارنظر می کند.
تا به حال تقریباً نیمی از جمعیت آمریکا دوز اول واکسن کرونا را دریافت کرده اند، اما مرکز کنترل و جلوگیری از بیماری ها در آمریکا بیم دارد که انتشار اخباری در مورد عوارض تزریق واکسن جانسون و جانسون باعث شود علاقمندی به تزریق واکسن در این کشور کاهش پیدا کند و مردم از ترس چنین مشکلاتی دیگر واکسن تزریق نکنند.
تا به حال ۶ مورد شکل گیری لخته خون در بدن تزریق کنندگان واکسن جانسون و جانسون گزارش شده است.
گفتنی است برخی شبکه های اجتماعی آمریکایی مانند اسنپ چت، فیسبوک، توئیتر و غیره همکاری با کاخ سفید برای تبلیغات به نفع تزریق واکسن کرونا را تأیید کرده اند.

1400/01/30
20:29:00
5.0 / 5
1035
تگهای خبر: شركت , فناوری
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۵
دانلود عکس