در نامه شورای صنفی دانشجویان علوم پزشكی به وزیر بهداشت مطرح شد؛

درخواست تخفیف شهریه در بحران كرونا

درخواست تخفیف شهریه در بحران كرونا

شورای صنفی دانشجویان علوم پزشكی طی نامه ای به وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشكی درخواست ورود به مسئله تخفیف و بخشش شهریه دانشجویان شهریه پرداز در بحران كرونا را مطرح نمودند.


به گزارش دانلود عکس به نقل از ایسنا، در نامه شورای صنفی دانشجویان علوم پزشکی خطاب به دکتر سعید نمکی آمده است: " باتوجه به بحران پاندمی کووید-19، آموزش واحدهای ارائه شده در نیمسال دوم سال تحصیلی ۹۹-۹۸ دانشجویان دانشگاه های علوم پزشکی سراسر کشور تابحال به صورت مجازی بوده است. بدین جهت حقوق دانشجویان شهریه پرداز که شهریه مقرری به ازای آموزش حضوری پرداخت کرده اند متضرر گشته است.
با توجه به پیگیری های قبلی شورای صنفی دانشجویان علوم پزشکی و مساعدت معاونت آموزشی وزارت بهداشت درباب تخفیف و بخشش شهریه دانشجویان شهریه پرداز به هیأت امنای دانشگاه های علوم پزشکی کشور تفیض اختیار شده است که متأسفانه تابحال نه فقط شاهد هیچ گونه ساماندهی در این زمینه در دانشگاه ها نبوده ایم بلکه شهریه دانشجویان بطور تمام و کامل پرداخت شده است.
بنابراین از مقام عالی وزارتخانه در امتداد احقاق حقوق این دست از دانشجویان باتوجه به عدم وجود عزمی راسخ در دانشگاه های علوم پزشکی کشور موضوع تخفیف شهریه دانشجویان شهریه پرداز در نیمسال اول سال تحصیلی ۱۴۰۰-۱۳۹۹ را در دستور کار هیأت امنای مشترک وزارت بهداشت قرار داده تا بتوانیم در کنار همدیگر شعار عدالت آموزشی و اجتماعی را طنین انداز کنیم".
منبع:

1399/04/13
22:52:01
5.0 / 5
2273
تگهای خبر: آموزش , دانشجو , دانشگاه , مد
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۲
لینک دوستان دانلود عكس
دانلود عکس