برگزیدگان نهمین جشنواره رویش دانشگاه تهران

برگزیدگان نهمین جشنواره رویش دانشگاه تهران

دانلود عکس: نتایج نهمین جشنواره رویش دانشگاه تهران، ویژه دستاوردها و توانمندی های کانون های فرهنگی، هنری، دینی و اجتماعی دانشجویان دانشگاه از سوی دبیرخانه این جشنواره اعلام گردید.


به گزارش دانلود عکس به نقل از ایسنا، در قسمت آثار هنری فردی جشنواره، از پردیس هنرهای زیبای دانشگاه تهران، نرجس مؤمنی در بخش عکس و حسین جعفری در بخش هنرهای تجسمی، رشته طراحی پوستر مقام برگزیده و مجتبی آدمیان در فیلم نامه نویسی و مهرسا تقی زاده در بخش صنایع دستی رشته تذهیب و نگارگری مقام برگزیده را کسب کردند.
از دانشکده الهیات و معارف اسلامی، روح الله طالبی در رشته داستان کوتاه مقام برگزیده و فاطمه ملکی در بخش هنرهای تجسمی، رشته نقاشی مقام شایسته تقدیر را کسب کردند.
سید میلاد موسوی حق شناس از دانشکده علوم اجتماعی توانست مقام برگزیده در بخش فیلم، رشته فیلم مستند را به دست آورد و محمدصادق کربلایی زاده از همین دانشکده توانست مقام شایسته تقدیر بخش ادبی، رشته شعر را کسب کند.
از پردیس کشاورزی و منابع طبیعی، میلاد بذرافشان در رشته فرش، از دانشکده زبان ها و ادبیات خارجی، عادل نریمانی در رشته فیلم نامه نویسی و کیمیا اکبری از پردیس ابوریحان در رشته نقاشی توانستند مقام برگزیده به دست آورند. همینطور عادل نریمانی توانست در بخش نمایش نامه نویسی هم مقام شایسته تقدیر را کسب کند و علی سلطانی فر از دانشکده روانشناسی و علوم تربیتی، مقام شایسته تقدیر بخش شعر را به دست آورد.
کانون موسیقی باشگاه دانشجویان هم توانست در رشته موسیقی سنتی گروهی مقام شایسته تقدیر را کسب کند.
در بخش طرح و ایده کانونی، کانون نیکوکاری والعصر باشگاه دانشجویان توانست مقام برگزیده و کانون های سبزدیمن پردیس کشاورزی و منابع طبیعی و فیلم و عکس دانشکده فنی کاسپین مقام شایسته تقدیر را به دست آوردند.
در رقابت برای انتخاب برترین کانون فرهنگی، هنری، دینی و اجتماعی دانشجویان دانشگاه تهران در این دوره، کانون نیکوکاری والعصر باشگاه دانشجویان توانست مقام برگزیده را به دست آورد. کانون های سبزدیمن پردیس کشاورزی و منابع طبیعی و رسانه باشگاه دانشجویان مقام شایسته تقدیر را در این بخش به دست آوردند.
در بخش جایزه مسئولیت اجتماعی، یادبود شهید حسین علی مرادی که برای اولین بار اهدا شد، امیرحسین راحمی از دانشکده الهیات و معارف اسلامی بعنوان فرد برگزیده و کانون خیریه حامی پردیس کشاورزی و منابع طبیعی هم توانست رتبه شایسته تقدیر این بخش را به دست آورد. این جایزه به یاد شهید حسین علی مرادی، دانشجوی جهادگر، مدرسه ساز و فعال حوزه کانون های دانشجویی دانشگاه های تهران و علامه طباطبایی که در سال ۱۳۹۸ به توفیق شهادت در این راه نائل شد، به افراد و کانون های دانشجویی که در حوزه مسئولیت اجتماعی فعالیتهای ارزشمند ای انجام می دهند، اهدا می شود.
به گزارش روابط عمومی دانشگاه تهران، نهمین جشنواره رویش دانشگاه تهران، ویژه دستاوردها و توانمندی های کانون های فرهنگی، هنری، دینی و اجتماعی دانشجویان دانشگاه تهران، کار خویش را از دی ۱۳۹۹ آغاز کرد و در مجموع ۱۷۰ اثر به سامانه جشنواره ارسال شد که بعد از طی مراحل پایش اولیه و داوری تخصصی نتایج آن اعلام گردید.
منبع:

1400/02/02
17:48:01
5.0 / 5
1331
تگهای خبر: آثار , جشن , جشنواره , دانشجو
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۲
لینک دوستان دانلود عكس
دانلود عکس