رئیس دانشگاه علمی كاربردی:

برنامه ها و اعتبارات سال 1400 با فرض اجرا به صورت مجازی تدوین شده اند

برنامه ها و اعتبارات سال 1400 با فرض اجرا به صورت مجازی تدوین شده اند

به گزارش دانلود عکس رئیس دانشگاه جامع علمی کاربردی به میزان اعتبارات فرهنگی و دانشجویی این دانشگاه در سال ۱۴۰۰ اشاره نمود و اضافه کرد: برنامه ها و اعتبارات سال ۱۴۰۰ با فرض اجرای برنامه ها به صورت مجازی تدوین شده است و در صورتی که اوضاع به حالت عادی برگردد، بودجه برنامه ها به صورت حضوری در نظر گرفته خواهد شد و بطور قطع افزایش پیدا خواهد نمود.


به گزارش دانلود عکس به نقل از ایسنا، دکتر محمدحسین امید در چهل و هفتمین نشست شورای تخصصی فرهنگی و دانشجویی دانشگاه جامع علمی کاربردی، ضمن تایید برنامه های تقویم فعالیت های فرهنگی و دانشجویی این دانشگاه، راه اندازی کمیته گرامیداشت مناسبت ها را لازم دانستنه و تصریح کرد: در این کمیته بر اجرای هماهنگ، منسجم و به دور از موازی کاری در گرامیداشت مناسبتها، نظارت کامل صورت بگیرد.
دکتر سلیمان عباسی معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه جامع علمی کاربردی هم در این نشست اظهار داشت: این نشست با بیان ۶ دستور، کار خویش را شروع کرد. گزارش کامل از نحوه برگزاری چهارمین جشنواره درون دانشگاهی رویش به میزبانی واحد استانی کرمان، عرضه برنامه و اعتبارات فرهنگی و دانشجویی در سال ۱۴۰۰، عرضه تقویم فعالیتهای فرهنگی و دانشجویی سال ۱۴۰۰، طرح تشکیل کمیته گرامیداشت مناسبت ها، شاخصهای ارزیابی کارشناسان فرهنگی و دانشجویی و طرح برگزاری دوشنبه های قرآنی عناوین دستورهای این جلسه بود که توسط اعضا مورد بحث و بررسی قرار گرفت.
بعد از عرضه گزارش دانشگاه جامع علمی کاربردی واحد استانی کرمان از برگزاری چهارمین دوره جشنواره رویش، دکتر محمدحسین امید ضمن تشکر در برگزاری مطلوب جشنواره، از پیشتاز بودن این واحد استانی در موضوعات فرهنگی و اجتماعی تقدیر به عمل آورد.
به گزارش روابط عمومی دانشگاه جامع علمی کاربردی، در ادامه این جلسه طرح شاخصهای ارزیابی کارشناسان، طرح دوشنبه های قرآنی مطرح و بعد از بحث و بررسی مورد تصویب قرار گرفت.
منبع:

1400/02/04
21:02:59
5.0 / 5
1252
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۴
لینک دوستان دانلود عكس
دانلود عکس