نمایش دستاوردهای هنر دیجیتالی دانشگاهیان و دانش آموختگان در قالب یك جشنواره

نمایش دستاوردهای هنر دیجیتالی دانشگاهیان و دانش آموختگان در قالب یك جشنواره

فراخوان سومین جشنواره ملی هنرهای دیجیتال توسط معاونت فرهنگی و اجتماعی وزارت علوم و با حمایت شورای اجتماعی کشور منتشر گردید.


به گزارش دانلود عکس به نقل از ایسنا، سومین جشنواره ملی هنرهای دیجیتال که در دامغان برگزار می شود، با هدف فراهم آوردن عرصه ای برای نمایش دستاوردهای هنر دیجیتالی دانشگاهیان و دانش آموختگان کشور، بسترسازی برای تشویق پروژه های خلاق و نوآوری در حوزه هنر دیجیتال، مرور و بررسی ظرفیت های هنر دیجیتال در منطقه و جهان با طراحی کارگاه ها و وبینار های تخصصی و طرح پرسش های جدید در حوزه هنر دیجیتال با توجه ویژه بر تجربه های بینارشته ای در سه بخش رقابتی، غیر رقابتی و ویژه در شاخه های تصاویر ایستای دیجیتال، تصاویر متحرک دیجیتال، طراحی تعاملی دیجیتال، هنر هوش مصنوعی و هنرهای دیجیتال بینارشته ای برگزار می گردد.
بر اساس این فراخوان، محوریت موضوعی در دو زمینه آزاد و لطمه های اجتماعی است.
متقاضیان شرکت در جشنواره می توانند آثار خودرا از تاریخ ۴ اردیبهشت الی ۱ تیرماه ۱۴۰۰ بوسیله وب سایت جشنواره به آدرس http: //digitalartfest.ir به دبیرخانه جشنواره ارسال نمایند.
به گزارش اداره کل روابط عمومی وزارت علوم، جشنواره ملی هنرهای دیجیتال از ۲۶ تیر ماه با مراسم افتتاحیه و گشایش نمایشگاه مجازی، فعالیت خودرا آغاز نموده و بعد از نمایش کلیه آثار، برگزاری نشست ها و کارگاه های تخصصی، ۳۱ تیرماه با بیان برگزیدگان در مراسم اختتامیه به کار خود اختتام می دهد.1400/02/10
13:43:53
5.0 / 5
1187
تگهای خبر: آثار , جشن , جشنواره , دانشگاه
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۳
دانلود عکس