دستگاه نشاء كار ایرانی ساخته شد

دستگاه نشاء كار ایرانی ساخته شد

به گزارش دانلود عکس یک شرکت دانش بنیان بعد از انجام تحقیقات در بخش کشاورزی دستگاه نشاء کار ایران ساخت را به کشاورزان ارائه کرد.به گزارش دانلود عکس به نقل از معاونت علمی، سهراب سهیلی مدیرعامل یک شرکت دانش بنیان اظهار داشت: این شرکت در عرصه تولید ماشین آلات خدمات کشاورزی، فعالیت دارد. واحد تحقیق و توسعه شرکت، بسته به نیاز مختلف بخش کشاورزی در ایران، تجهیزات و ماشین آلات مختلفی را تولید می کند.
مدیرعامل شرکت دانش بنیان افزود: یکی از تولیدات این شرکت، دستگاه نشاء کار است. این دستگاه زمین را از لحاظ شیار، میزان نرمی خاک و سطح آن آماده می کند و نشاء محصولات مختلفی مانند سبزی و صیفی جات را به خاک منتقل می کند.
این فعال زیست بوم دانش بنیان کشور، اظهار داشت: این دستگاه از نظر قیمت، با یک چهارم قیمت نمونه مشابه خارجی، فروخته می شود و بگونه ای طراحی شده است که پاسخگویی نیازهای مختلف کشاورزان را در این عرصه، باشد.
وی همینطور بیان نمود: یکی دیگر از محصولات ما، دستگاه پاک کردن گل زعفران است، این دستگاه برای جداکردن کلاله گل زعفران از گل است. استفاده از این دستگاه سبب می شود که کاربرد دست به حداقل برسد. سرعت کار هم ۱۰ برابر می شود. کیفیت محصول هم بسیار بهتر از روش دستی است.
سهیلی ضمن عرضه توضیح بیشتر در مورد استفاده کشاورزان ایرانی از ماشین آلات مدرن، اضافه کرد: یکی از مسائل مهم در طراحی ماشین آلات کشاورزی، در ایران این است که از نظر اقتصادی هم به صرفه و توجیه پذیر باشد. ازاین رو در فرآیند طراحی و تولید، بگونه ای عمل می نماییم که در حین حفظ کیفیت و ارتقا کارایی، قیمت تمام شده هم بگونه ای باشد که استفاده از آن برای تولیدکنندگان و کشاورزان، به صرفه و جذاب باشد.
این تولید کننده ایرانی، ماشین آلات فناورانه کشاورزی، اظهار داشت: با عنایت به تجارب کسب شده در صنایع مختلف و آشنایی با حوزه کشاورزی، یک نیازسنجی کامل در این بخش انجام دادیم و بر مبنای نتایج این تحقیق آغاز به تولید ماشین آلاتی کردیم که برای ارتقا کشاورزی کشور مفید باشند.

1400/02/14
20:47:40
5.0 / 5
1336
تگهای خبر: خدمات , شركت , طراحی , كیفیت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۳
دانلود عکس