وزیر علوم در گفت و گو با دانلود عكس اعلام كرد

آمادگی دانشگاهها برای پذیرش حضوری دانشجویان

آمادگی دانشگاهها برای پذیرش حضوری دانشجویان

به گزارش دانلود عکس وزیر علوم از آمادگی دانشگاه ها برای پذیرش حضوری دانشجویان از اول مهر اطلاع داد و اظهار داشت: کلاس های عملی دانشجویان برای ترم جاری در تابستان به صورت جبرانی برگزار می شود.


دکتر منصور غلامی در گفت و گو با ایسنا ضمن بیان این مطلب تصریح کرد: شرایط تحصیل دانشجویان در دانشگاه ها به صورت حضوری و فیزیکی فراهم است تمامی خوابگاه ها، آشپزخانه ها، رستوران ها، تاسیسات، آزمایشگاه ها و کارگاه ها این آمادگی را دارند تا به دانشجویان سرویس عرضه بدهند.
ایشان در ادامه خاطرنشان کرد: منتظر نظر ستاد ملی مقابله با کرونا هستیم اگر این ستاد اجازه برگزاری کلاس های حضوری را بدهد دانشجویان ما در دانشگاه ها حضور خواهند داشت و به نظر می آید از مهر ماه جاری دانشجویان به صورت حضوری در دانشگاه ها پذیرش شوند.
وزیر علوم همینطور بحث واکسیناسیون دانشجویان دانشگاه های وزارت علوم را هم امری مهم دانست و اظهار داشت: این مورد را به وزارت بهداشت واگذار کردیم و اگر قرار بر واکسیناسیون دانشگاه ها باشد انتظار داریم دانشجویان و دانشگاهیان ما هم در اولویت تزریق واکسن قرار بگیرند.
دکتر غلامی تصریح کرد: آرزو می کنم همه مردم کشور به واکسن دسترسی پیدا کنند و دانشجویان هم در گروه های در اولویت دریافت واکسن قرار بگیرند.
وزیر علوم در انتها در مورد وضعیت آموزش های عملی عقب افتاده دانشجویان دانشگاه ها در ترم تحصیلی جاری هم اظهار داشت: ما سال قبل هم همین مشکل را داشتیم پس از اینکه شرایط از نظر انتشار کرونا آرام شد یک سری از دانشگاه ها توانستند از زمان تابستان برای جبران عقب افتادگی های درسی استفاده کنند. در ترم جاری هم اگر شرایط بهتر شود از ترم تابستانی برای کلاس های عملی استفاده خواهیم کرد.
آخر پیاممنبع:

1400/02/19
21:13:50
5.0 / 5
1488
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۱
دانلود عکس