درخواست انگلیسی ها از دانشگاهها:

به سلامت روان دانشجویان اهمیت دهید

به سلامت روان دانشجویان اهمیت دهید

دانلود عکس: یک دادخواست آنلاین در انگلیس که خواهان حمایت دانشگاه ها از سلامت روان دانشجویان در دوران کرونا بود، به امضای سی و نه هزار نفر رسید.


به گزارش دانلود عکس به نقل از ایسنا به نقل از ورسیتی، این دادخواست توسط "بن وست"(Ben West) فعال حوزه بهداشت روان با همکاری یک موسسه خیریه بهداشت روان در پاسخ به نادیده گرفتن اهمیت بهداشت روان دانشجویان در دانشگاه ها در دوران کرونا تنظیم شده است.
در این دادخواست ادعا شده که در دوران شیوع کرونا، در سراسر انگلیس به سلامت و بهداشت دانشجویان بی توجهی آشکار شده است. به این ترتیب، مسئولان مربوطه در این نامه مورد انتقاد قرار گرفته اند.
بن وست، امیدوار است ارائه این دادخواست منجر به تغییر در نحوه برخورد با سلامت روان دانشجویان شود. وی گفت: دانشگاه ها باید پشتیبانی از بهداشت روان را بعنوان یک زمینه برای افزایش نوآوری و تعالی دانشجویان در نظر بگیرند.
در این دادخواست از مردم خواسته شده که دانشگاه ها را در پاسخ به سلامت روان دانشجویان"مسئول" بدانند چونکه آینده دانشجویان به این امر بستگی دارد.
گزارش ها حاکی از آنست که در سال ۲۰۱۸ میلادی، ۱۶.۹ درصد جوانان ۱۹ ساله در انگلیس دارای اختلالات روانی هستند.
در نامه روسای دانشگاه ها که قبل از این انتشار یافته بود، عنوان شد که مقرر است دانشگاه ها حداقل ۱۱۸ میلیون پوند در سال ۲۰۲۱ میلادی برای حمایت بیشتر از سلامت روان دانشجویان هزینه کنند.
طی یک نظرسنجی که در مارس سال جاری انجام شد، بنظر می رسد دانشجویان دانشگاه کمبریج بیشتر از دانشجویان دیگر انگلیس گرفتار پریشانی های روانی هستند.

منبع:

1400/02/21
13:54:40
5.0 / 5
1435
تگهای خبر: دانشجو , دانشگاه , سلامت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۳
لینک دوستان دانلود عكس
دانلود عکس