برگزاری جشن فارغ التحصیلی دانشگاه های آمریكا در شرایط كرونایی بعلاوه تصاویر

برگزاری جشن فارغ التحصیلی دانشگاه های آمریكا در شرایط كرونایی بعلاوه تصاویر

با به انتها رسیدن ترم بهار، دانشگاه های آمریکا جشن فارغ التحصیلی ۲۰۲۱ دانشجویان خویش را به شیوه های حضوری و مجازی برگزار می کنند.


به گزارش دانلود عکس به نقل از ایسنا، با گذشت دو ترم کرونایی، دانشگاه های جهان همچنان فعالیت خویش را به صورت مجازی دنبال می کنند. این روزها که آخر ترم بهاری است، دانشگاه های آمریکا در حال برگزاری جشن فارغ التحصیلی دانشجویان خود هستند.
شیوه برگزاری این جشن هم به تصمیم هر دانشگاه بستگی دارد. بعضی از دانشگاه ها جشن فارغ التحصیلی دانشجویان خویش را به صورت حضوری، و برخی دیگر به صورت مجازی برگزار کردند.
این در شرایطی است که واکسیناسیون دانشجویان و اساتید در آمریکا شروع شده. به نحوی که اغلب دانشگاه های این کشور قصد دارند ترم پاییز را به صورت حضوری برگزار کنند.
دانشگاه "هاروارد"( Harvard)
جشن فارغ التحصیلی دانشگاه "هاروارد" در تاریخ ۲۷ ماه مه صرفاً به صورت مجازی برگزار می گردد. البته مسؤلان این دانشگاه قول داده اند که در آینده ای نزدیک، کلاس های حضوری این دانشگاه باردیگر برگزار گردد.


"موسسه فناوری ماساچوست"( MIT)
این دانشگاه هم جشن فارغ التحصیلی خویش را به صورت مجازی برگزار می نماید. البته دانشگاه "ام آی تی" از الان وعده داده که جشن ۲۰۲۲ را به صورت حضوری برگزار کند.


دانشگاه "سینسیناتی"(Cincinnati)
دانشگاه "سینسیناتی" بزرگترین جشن فارغ التحصیلی خود در تاریخ این دانشگاه را به صورت حضوری برگزار کرد.
رئیس دانشگاه سینسیناتی اظهار داشت: کلاس فارغ التحصیلی ۲۰۲۱ دانشگاه سینسیناتی یک رکورد شکنی در تاریخ این دانشگاه به حساب می آید. چونکه ۶ هزار و ۸۸۶ دانشجو، ۷ هزار و ۲۲۵ مدرک کسب کردند.


دانشگاه "براون"(Brown)
این مراسم برای دانشجویان فارغ التحصیل به صورت حضوری برگزار شد، خانواده، دوستان و دیگران هم توانستند این مراسم را به صورت مجازی تماشا کنند.
مراسم فارغ التحصیلان تحصیلات تکمیلی و دانشکده پزشکی جداگانه برگزار شد و بعد از آن دو مراسم جداگانه در دو نوبت برای باقی دانشجویان برگزار شد.


دانشگاه "مونتانا"(Montana)
دانشگاه مونتانا جشن فارغ التحصیلی خود برای دانشجویان ۲۰۲۰ و ۲۰۲۱ میلادی را به صورت حضوری برگزار کرد. در جشن این دانشگاه، خانواده ها هم اجازه حضور داشتند.


دانشگاه "واشبرن"(Washburn)
دانشگاه واشبرن مراسم جشن فارغ التحصیلی دانشجویان خود برای مقاطع کاردانی، کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکتری را به صورت حضوری برگزار کرد.
در این جشن، هر دانشجوی فارغ التحصیل اجازه داشت تعدادی میهمان دعوت کند. البته هم دانشجویان و هم میهمانان ملزم به ماسک زدن بودند.
دانشجویان تنها اجازه داشتند به هنگام دریافت مدرک خود ماسک را بردارند.


دانشگاه "میامی"( Miami)
دانشگاه میامی در مراسم حضوری این جشن به ۴ هزار و ۸۰۰ فارغ التحصیل مدرک اعطا کرد.
این مراسم در طول سه روز و در یک فضای باز برگزار گردید. تمامی افرادی که قادر به حضور فیزیکی در این مراسم نداشتند، توانستند به صورت مجازی و به صورت مستقیم این جشن را دنبال کنند.


دانشگاه "دوک"( Duke)
این دانشگاه در جهت انگیره بخشی به دانشجویانی که اخیرا فارغ التحصیل شده اند، از "جان لجند"( John Legend) خواننده، ترانه سرا و بازیگر آمریکایی برای سخنرانی در این جشن دعوت کرد.
این مراسم به صورت حضوری در فضای باز یک استادیوم برگزار شد و طبق اعلام دانشگاه دوک، یک مدرک افتخاری هم به جان لجند اعطا شد.


دانشگاه "نورث ایسترن"( Northeastern)
جشن فارغ التحصیلی این دانشگاه هم به صورت حضوری برگزار گردید. اما به علت محدودیت های کرونایی، دوستان و خانواده دانشجویان فارغ التحصیل شده امکان حضور در جشن را نداشتند.


منبع:

1400/02/23
10:39:12
5.0 / 5
1282
تگهای خبر: بازی , بازیگر , جشن , دانشجو
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۱
دانلود عکس