نحوه فعالیت آموزشی دانشگاه شریف

نحوه فعالیت آموزشی دانشگاه شریف

به گزارش دانلود عکس با تغییر شرایط کرونایی تهران، دانشگاه صنعتی شریف اطلاعیه جدیدی در مورد نحوه فعالیت این دانشگاه منتشر نمود.


به گزارش دانلود عکس به نقل از ایسنا، دانشگاه صنعتی شریف اعلام نمود که باتوجه به تغییر شرایط کرونائی تهران از قرمز به نارنجی، از امروز شنبه ۲۵ اردیبهشت ماه تا اطلاع ثانوی، کارهای دانشگاه صنعتی شریف با شرایط جدیدی صورت می گیرد.
بدین ترتیب، کلیه کارهای آموزشی دانشگاه (شامل کلاس ها و جلسات دفاع از پایان نامه و رساله) بصورت مجازی ادامه خواهد یافت و اعضای هیئت علمی که نیاز به استفاده از استودیوهای دانشگاه برای تدریس دارند، همچنان می توانند در استودیوهایی مشخص شده، به تدریس خود ادامه دهند.
تردد دانشجویان تحصیلات تکمیلی به دانشگاه که نیاز به حضور در آزمایشگاه یا ملاقات با استاد راهنما دارند، صرفاً بعد از هماهنگی با استاد راهنما مقدور است. اساتید محترم هم لازم است تعداد دانشجویان را در فضای آزمایشگاه در اختیار خود به نحوی سامان دهند که در هر روز بیش از ۱ نفر به ازای هر ۱۵ مترمربع حضور نداشته باشد و تهویه اتاق با هوای آزاد به خوبی انجام پذیرد.
اسکان دانشجویان تحصیلات تکمیلی دانشگاه صنعتی شریف (دانشجویان کارشناسی ارشد ورودی ۹۷ که تا اختتام مردادماه سال جاری موفق به دفاع از پایان نامه می شوند و دانشجویان دکترا) که نیازمند اقامت در خوابگاه هستند، تنها با ارائه درخواست به مدیریت تحصیلات تکمیلی و مطابق با شرایطی که این مدیریت اعلام خواهدنمود و باتوجه به محدویت های اقامت در خوابگاه و بعد از تایید این مدیریت مقدور است.
برمبنای اعلام دانشگاه صنعتی شریف، ورود دانشجویان کارشناسی به دانشگاه همچنان ممنوعست و تنها دانشجویانی که در مراحل نهایی فراغت از تحصیل خود هستند، می توانند برای پیگیری فرآیندهای فراغت از تحصیل خود با هماهنگی قبلی به ساختمان جدید آموزش مراجعه کنند.
بنا بر اعلام این دانشگاه، کلیه جلسات و رویدادهای دانشگاه از قبیل شوراها و کمیته های دانشکده ها و پژوهشکده ها و سمینارهای پژوهشی که بصورت مجازی امکان برگزاری دارند، طبق روال معمول برگزار خواهند شد.
در اطلاعیه دانشگاه صنعتی شریف در مورد وضعیت فعالیت کارکنان دانشگاه هم آمده که کارکنان تا سطح ۵۰ درصد و با برنامه ریزی مدیر واحد مربوطه بصورت دورکاری به فعالیت خواهند پرداخت. همین طور حضور کارکنان متصدی انجام امور مربوط به سامانه های الکترونیکی، حفاظت فیزیکی، تأسیسات و ساختمان، فضای سبز و خدمات پشتیبانی در رابطه با دانشجویان مستقر در خوابگاه ها (شامل کارکنان ادارات امور خوابگاه، کارکنان و پیمانکاران امور تغذیه، مرکز بهداشت و پرسنل خدمات خوابگاهی)، بسته به اعلام مدیر واحد مربوطه لازم است.
همچنین، افرادی که در مجتمع های خدمات فناوری و دانشجویانی که در طرح های ارتباط با صنعت همکاری دارند به تناسب بصورت دورکاری به فعالیت خود ادامه خواهند داد و حضور افراد شاغل در واحدهای مجتمع های خدمات فناوری و طرح های ارتباط با صنعت تا سطح ۵۰ درصد به تشخیص و پذیرش مسئولیت استاد مسئول و با توجه محدودیت های اعلام شده توسط مدیریت ارتباط با صنعت دانشگاه مقدور است.
دانشگاه صنعتی شریف در اطلاعیه خود هشدار داده که در همه مواردی که حضور افراد در دانشگاه مجاز شمرده شده است، افراد ملزم به رعایت کامل پروتکلهای بهداشتی خواهند بود.1400/02/26
13:43:50
5.0 / 5
1410
تگهای خبر: آموزش , اقامت , خدمات , دانشجو
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۱
دانلود عکس