اعلام جزییات افزایش حقوق اعضای هیات علمی تربیت مدرس

اعلام جزییات افزایش حقوق اعضای هیات علمی تربیت مدرس

به گزارش دانلود عکس رئیس دانشگاه تربیت مدرس اعلام نمود: علاوه بر 25 درصد افزایش حقوق سال جاری و 20 درصد افزایش حق مدیریت، دو مرحله افزایش 30 درصدی نیز در همسان سازی وجود دارد که 30 درصد اول به تمامی اعضای هیات علمی تعلق می گیرد.


به گزارش دانلود عکس به نقل از ایسنا، دکتر محمد تقی احمدی در بیستمین نشست هیات رییسهدانشگاه تربیت مدرس به جزئیات بحث همسان سازی حقوق اعضای هیات علمی اشاره نمود و اظهار داشت: برمبنای طرح همسان سازی علاوه بر ۲۵ درصد افزایش حقوق سال جاری و ۲۰ درصد افزایش حق مدیریت، دو مرحله افزایش ۳۰ درصدی نیز در همسان سازی وجود دارد که ۳۰ درصد اول به تمامی اعضای هیات علمی تعلق می گیرد و منابع آن طی دو هفته آتی ابلاغ می شود.
وی ادامه داد: ۳۰ درصد دوم مشمول همه اعضای هیات علمی نخواهد شد برای اینکه با افزایش وظایف و کاهش حق التدریس و افزایش تعهدات اعضای هیات علمی همراه خواهد بود که شامل ۲۰ درصد افزایش واحدهای موظفی، ۲۰ درصد کاهش حق التدریس و ۵۴ ساعت حضور در دانشگاه در ضمن هفته خواهد بود. همین طور اعضای هیات علمی نباید در ماموریت سایر ارگان ها و سازمان ها باشند.
احمدی اضافه کرد: جزئیات این طرح، نهایی و پیش نویس آن تهیه شده است و طی هفته های آتی با مشارکت سازمان برنامه و وزارت علوم و نظرات دانشگاه ها و شورای صنفی نهایی خواهد شد. احمدی در بخش دیگری از سخنان خود اظهار داشت: برمبنای مصوبه شورای عالی انقلاب فرهنگی، وزارت علوم موظف است بمنظور پاسخگویی به نیازهای گوناکون در بخش های مختلف، طرح ماموریت گرایی موسسات آموزش عالی را باتوجه به سطوح عملکردی، بین المللی، ملی، منطقه ای و خاص تدوین کند و بعد از تصویب به اجرا درآورد.
به گزارش روابط عمومی دانشگاه تربیت مدرس، وی ادامه داد: دانشگاه نیز باید ماموریت خودرا در عرصه ملی و بین المللی تعریف کند و در این راستا فعالیت کمیته تعیین ماموریت و محورهای اولویت دار در عرصه ملی و بین المللی رو به پایان است و نتایج آن از نظر نوع ماموریت و محورهای اولولیت دار کارهای دانشگاه برای پردیس ها و دانشکده ها ارسال خواهد شد تا در خردادماه برمبنای نیاز و دستور وزارت متبوع و شورای عالی انقلاب فرهنگی تصمیم گیری نهایی صورت گیرد.
رئیس دانشگاه تربیت مدرس در ادامه با اشاره به انتصاب رئیس پردیس علوم انسانی و اجتماعی در دانشگاه اظهار داشت: دکتر دانایی فرد رئیس مرکز مطالعات مدیریت دانشگاه و از اساتید بنام و موفق در حوزه مدیریت، مسئولیت پردیس علوم انسانی و اجتماعی را تقبل کرده اند و امیدواریم ایشان با تفاهم و همکاری میان سه دانشکده علوم انسانی، مدیریت و اقتصاد و حقوق بتوانند همکاریهای بین رشته ای و مشارکت در منابع را به خوبی رقم بزنند.
منبع:

1400/02/27
08:25:47
5.0 / 5
1100
تگهای خبر: آموزش , دانشگاه , فرهنگ , مد
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۱
لینک دوستان دانلود عكس
دانلود عکس