تغییر شرایط پذیرش در خوابگاه های دانشگاه امیركبیر

تغییر شرایط پذیرش در خوابگاه های دانشگاه امیركبیر

به گزارش دانلود عکس بنا بر اعلام دانشگاه صنعتی امیرکبیر، با بهبود وضعیت انتشار کرونا در تهران، ممنوعیت های پذیرش جدید دانشجویان در خوابگاه های این دانشگاه لغو شده است.


به گزارش دانلود عکس به نقل از ایسنا، دانشگاه صنعتی امیرکبیر در این اطلاعیه اعلام نموده که با عنایت به بهبود وضعیت شهر تهران از شرایط قرمز کرونایی به نارنجی، محدودیت های ابلاغی شرایط قرمز در خوابگاه ها که به صورت ممنوعیت پذیرش جدید و اجبار حضور غیاب روزانه مطرح شده بود، از روز یکشنبه ۲۶ اردیبهشت لغو شد.
همچنین، کلیه دانشجویان ساکن در فاز ششم که اسامی آنها در پرتال آموزش قسمت درخواست خوابگاه تایید شده و قبل از عید در خوابگاه سکونت داشته اند، می توانند از تاریخ ذکر شده با دریافت تاییدیه بهداشت از مرکز بهداشت و درمان دانشگاه به خوابگاه مراجعت نمایند.
دانشگاه امیرکبیر برای بازگشت دانشجویان به خوابگاه ها نکاتی را هم متذکر شده است. براین اساس، کلیه برگه های تاییدیه سلامت دانشجویان هنگام ورود به خوابگاه بایستی به انتظامات تحویل داده شود.
همچنین، دانشجویان کارشناسی ارشد ۹۷ که تا ۳۱ فروردین از رساله خود دفاع کرده اند، تا آخر اردیبهشت ماه مهلت دارند خوابگاه را تخلیه نمایند.
ورودی های کارشناسی ارشد ۹۹ هم بعد از ثبت پروپزال و مشخص شدن نوع پروژه در پرتال آموزشی(تئوری و تجربی) خود، برحسب شرایط فازهای پیش رو امکان اسکان خواهند داشت.
این دانشگاه در مورد ورودی های دکتری ۹۹ اعلام نمود: این دانشجویان در تابستان سالجاری امکان استفاده از ظرفیت خوابگاه به مدت یک ماه را خواهند داشت و امکان استفاده مستمر از خوابگاه برای این دسته از دانشجویان، بعد از تصویب پروپزال خواهد بود.
بنا بر اعلام دانشگاه امیرکبیر، اطلاعیه فاز هفتم اسکان در صورت پایداری شرایط در دهه اول خرداد منتشر خواهد شد.
منبع:

1400/02/31
15:26:02
5.0 / 5
1135
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۵
دانلود عکس