رئیس صندوق رفاه دانشجویان وزارت علوم

نگران بازگشایی دانشگاه ها در روزهای پسا كرونا هستیم

نگران بازگشایی دانشگاه ها در روزهای پسا كرونا هستیم

رئیس صندوق رفاه دانشجویان وزارت علوم با اشاره به اینکه بازگشایی دانشگاه ها در روزهای پسا کرونا هستیم، اظهار داشت: ما در سال ۱۴۰۰ برنامه و طرح های ارتقاء خوابگاه را را پیش رو داریم و همچنان حمایت خویش را در راه توسعه زیرساخت های دانشگاه ها ادامه خواهیم داد.


به گزارش دانلود عکس به نقل از ایسنا، دکتر ناصر مطیعی در آیین افتتاح نسل جدید آشپزخانه های دانشگاه فنی و حرفه ای تحقیقات و فناوری، بیان نمود: اموری که هم اکنون جهت ارتقای رفاه خدمات دانشجویان در حال انجام می باشد، در آینده نزدیک آثار مفیدی را به دنبال خواهد داشت که سبب می شود ضمن صرفه جویی در هزینه ها و کاهش عوارض تغذیه ای، این دانشگاه به سمت بهداشت و سلامت محوری در امر غذای دانشجویی، حرکت کنند.
وی ادامه داد: دانشگاه فنی و حرفه ای از یک محرومیتی در حوزه های زیرساختی به صورت عام و در حوزه دانشجویی به صورت خاص برخوردار است، ولی خوشبختانه با نگاه توسعه ای، خیز خوبی برای مرتفع ساختن این محدودیت ها برداشته شده است که امیدواریم این نگاه عدالت محور ادامه پیدا کند. البته از این جهت، وظیفه مدیران آموزش عالی در مقابل این دانشگاه سنگین تر می شود چون که توسعه و پیشرفت دانشگاه فنی و حرفه ای با رسالتی که دارد، ضمن پر کردن حلقه مفقوده علم و عمل در جامعه، مهارت های لازم را در کنار آموزش تئوری، به دانشجویان عرضه می دهد.
به گزارش اداره کل روابط عمومی وزارت علوم، دکتر مطیعی خاطرنشان کرد: کار مدیریت در دانشگاه فنی و حرفه ای با دارا بودن پراکندگی جغرافیای خیلی سخت است اما با جدیت و پیگیری دوستان امیدواریم بر این محرومیت تاریخی غلبه شود و دانشگاه هم از لحاظ رفاهی و هم آموزشی بتواند سرآمد باشد.
رئیس صندوق رفاه دانشجویان تصریح کرد: یکی از مسائلی که نگرانش هستیم بازگشایی دانشگاه ها در روزهای پسا کرونا است که با مشکلاتی در هزینه ها، مواجه می شویم، البته از یک جهت خوشحالیم چون که دانشگاه بدون دانشجو نوعی فضای رکود را ایجاد می کرد و امید آنرا داریم با همت وزارت بهداشت و مجموعه دستگاههای ذی ربط، دانشجویان به این فضاها بازگردند.
وی تصریح کرد: ما در سال ۱۴۰۰ برنامه و طرح های ارتقاء را در صندوق رفاه دانشجویان پیش رو داریم و همچنان حمایت خویش را در راه توسعه زیرساخت های دانشگاه ها ادامه خواهیم داد.1400/03/11
22:57:07
5.0 / 5
1252
تگهای خبر: آثار , آموزش , خدمات , دانشجو
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۵
لینک دوستان دانلود عكس
دانلود عکس