دعوت از نامزدهای انتخابات به نشست تخصصی دانشگاه علامه طباطبایی

دعوت از نامزدهای انتخابات به نشست تخصصی دانشگاه علامه طباطبایی

به گزارش دانلود عکس رئیس دانشگاه علامه طباطبایی طی نامه رسمی و جداگانه، نامزدهای انتخابات را به نشست تخصصی با دانشجویان و اساتید این دانشگاه دعوت کرد.


به گزارش دانلود عکس به نقل از ایسنا، بر اساس اعلام دانشگاه علامه طباطبایی و با عنایت به اهمیت انتخابات ریاست جمهوری پیش رو در سرنوشت کشور، این دانشگاه می خواهد با هدف آگاهی بخشی به جامعه و افزایش مشارکت در انتخابات پیش رو، به برگزاری نشست های تخصصی با کاندیداها، جهت ارزیابی برنامه های ایشان و به صورت مصاحبه های تصویری در استودیو اقدام نماید تا فرصت به اشتراک گذاری ایده ها و برنامه های آنها با مردم و نخبگان بیشتر فراهم گردد.
در این راستا ریاست این دانشگاه در دعوت نامه های رسمی جداگانه از تمامی نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری سیزدهم دعوت کرده با حضور در استودیو برنامه «سنجه» و گفتگو با استادان دانشگاه، برنامه های مدنظر خویش را تشریح نمایند.
در بخشی از این دعوت نامه خطاب به کاندیداها آمده است: «چنانکه مستحضرید عرصه انتخابات ریاست جمهوری فصل مهمی در حیات سیاسی جامعه است که با فراهم کردن امکان گزینش شهروندان میان ایده ها، افکار و برنامه های متنوع نامزدها، سرمایه اجتماعی لازم را برای اداره کشور فراهم می سازد. دانشگاه علامه طباطبایی بعنوان بزرگ ترین دانشگاه علوم انسانی و اجتماعی کشور، در جهت ایفای مسئولیت اجتماعی خود در نظر دارد در چارچوب رسانه تحلیلی دانشگاه (عطنا) فرصتی برای گفتگوی تخصصی نامزدهای با استادان دانشگاه در موضوعات مهم و مورد سوال جامعه فراهم آورد.»
ریاست دانشگاه علامه طباطبایی ابراز امیدواری کرده برگزاری این جلسات جدی و صریح، فرصتی برای انتخاب آگاهانه و صحیح شهروندان باشد.
بر اساس اعلام دانشگاه علامه طباطبایی، حضور نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری در نشست های تخصصی با اساتید دانشگاه و نخبگان، امکان سنجش برنامه های آنها را بهتر فراهم می آورد و عیار کاندیداها را بیشتر نمایان می سازد. ازاین رو جای برگزاری چنین نشست هایی فارغ از حضور کاندیداها در فضاهای عمومی خالی بود که دانشگاه علامه طباطبایی در این حوزه پیش قدم شده تا امکان انتخاب فرد اصلح بیشتر شود.1400/03/12
12:05:34
5.0 / 5
1077
تگهای خبر: دانشجو , دانشگاه , مد
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۵
دانلود عکس