بسته خدمتی دریافت گواهینامه و استاندارد دانش بنیان ها توسعه یافت

بسته خدمتی دریافت گواهینامه و استاندارد دانش بنیان ها توسعه یافت

به گزارش دانلود عکس معاونت علمی و فناوری اعلام نمود که خدمات در ارتباط با دریافت گواهینامه ها و استانداردهای شرکتهای دانش بنیان توسعه یافت.به گزارش دانلود عکس به نقل از معاونت علمی و فناوری، شرکتهای خلاق و دانش بنیان هم مانند خیلی از مراکز تجاری دیگر، برای توسعه محصول و بازار، ناچار هستند که انواع مختلفی از گواهینامه ها، تاییدیه ها و استانداردهای مختلف داخلی و بین المللی را دریافت نمایند. معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، در این حوزه خدمات نسبتاً گسترده ای را به شرکتهای دانش بنیان و خلاق عرضه می کند.
صدور گواهینامه های انطباق و محصول، ویژه محصولات و خدمات فناورانه و دانش بنیان، یکی از این خدمات است.
شرکت های دانش بنیان علاوه بر دریافت گواهی های مرسوم، می توانند برای محصولات دانش بنیان خود گواهی انطباق COC که به گواهی تطبیق مشخصه های عملکردی محصول برپایه یک استاندارد ملی یا بین المللی، مشهور است را دریافت نمایند.
همچنین آنها می توانند گواهی محصول COP (تطبیق مشخصه های عملکردی اظهارشده با نتایج آزمون) را هم دریافت نمایند.
حمایت های مالی و فنی جهت دریافت گواهینامه های لازم مانند مجوزهای اداره کل تجهیزات پزشکی، CE، انواع ISO ودیگر مدارک لازم با مساعدت معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری قابل عرضه است.
در صورت عدم آشنایی با گواهینامه ها و مجوزهای لازم، شرکت ها می توانند در این بخش از مبحث خدمت نیازسنجی تاییدیه ها و استانداردها استفاده کنند.
همچنین کلیه شرکتهای متقاضی می توانند از مشاوره های استقرار در فضاهای خاص هم بهره مند شوند و در صورت احراز شرایط مقدمات استقرار از راه نهادهای ذیربط فراهم گردد.


منبع:

1400/03/24
22:39:57
5.0 / 5
1231
تگهای خبر: خدمات , شركت , فناوری , محصولات
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۵
لینک دوستان دانلود عكس
دانلود عکس