در شهرهای بحران زده؛

اعتراضات در آمریكا سبب محدود شدن كسب وكار آمازون و اپل شد

اعتراضات در آمریكا سبب محدود شدن كسب وكار آمازون و اپل شد

به گزارش دانلود عكس سه شركت آمازون، اپل و تارگت از محدود كردن دامنه فعالیتهای حرفه ای خود در بعضی شهرهای آمریكا به دلیل تداوم اعتراض های مردمی و برخورد خشونت بار پلیس اطلاع داده اند.به گزارش دانلود عکس به نقل از سی ان بی سی، این سه شرکت از تعطیلی موقت برخی شعب و فروشگاه های خود در سرتاسر آمریکا اطلاع داده اند و به نظر می آید با عنایت به تداوم خشونت ها در ایالات متحده تعطیلی های مذکور ادامه پیدا کند.
شعب باز شرکت های مورد اشاره هم ساعات فعالیت خویش را در شهرهای بحران زده بر اساس ساعات حکومت نظامی تنظیم کرده اند. علاوه بر این شرکت ها، فروشگاه زنجیره ای والمارت هم از تعطیلی صدها شعبه خود در نقاط مختلف آمریکا به دلیل حملات مردم خشمگین اطلاع داده است.
به دنبال قتل وحشیانه یک سیاه پوست به نام جرج فلوید توسط پلیس نژادپرست آمریکا، ده ها شهر آمریکا شاهد اعتراضات بی سابقه مردمی بوده و در این میان برخی معترضان به شعب فروشگاه های زنجیره ای و مؤسسات مختلف هم حمله کرده اند.
اپل قبلاً مجبور به تعطیلی حدود نیمی از ۲۷۱ فروشگاه خود در آمریکا به دلیل شیوع کرونا شده بود و هفته قبل ۱۰۰ فروشگاه خویش را بازگشایی کرده بود که به دلیل اعتراضات گسترده مردمی خیلی از آنها مجدداً بسته خواهند شد.
آمازون اعلام نموده که فروشگاه های زنجیره ای Whole Foods خویش را در خیلی از نقاط لس آنجلس، مینیاپولیس و شیکاگو تعطیل می کند و خیلی از این فروشگاه ها دیگر حتی سفارش های آنلاین را هم نخواهند پذیرفت. چونکه رانندگان و پیک ها برای تحویل کالاها امنیت جانی نخواهند داشت.
تارگت هم از تعطیلی ۱۷۵ فروشگاه خود در مینه سوتا، کالیفرنیا و نیویورک اطلاع داده است. این شرکت دارای بیشتر از ۱۹۰۰ فروشگاه در سرتاسر آمریکاست.

1399/03/12
22:10:51
5.0 / 5
2826
تگهای خبر: شركت , فروشگاه , كالا
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۲
لینک دوستان دانلود عكس
دانلود عکس