اجرای طرح افكارسنجی فرهنگی، اجتماعی و سیاسی در دانشگاه علوم پزشكی شهید بهشتی

اجرای طرح افكارسنجی فرهنگی، اجتماعی و سیاسی در دانشگاه علوم پزشكی شهید بهشتی

به گزارش دانلود عكس معاون دانشجویی و فرهنگی دانشگاه علوم پزشكی شهیدبهشتی در كمیته تخصصی شورای فرهنگی و اجتماعی دانشگاه اشاره كرد: تمامی كارهای دانشگاهی باید پیوست فرهنگی داشته باشد.


به گزارش دانلود عکس به نقل از ایسنا، دکتر محمد علی امام هادی در کمیته تخصصی شورای فرهنگی و اجتماعی دانشگاه علوم پزشکی شهیدبهشتی اشاره کرد: مبحث فرهنگ به حدی گسترده است که تمامی کارهای مختلف علمی، پژوهشی و آموزشی و... در دانشگاه باید دارای پیوست فرهنگی باشد.
وی با اشاره به تأثیر پژوهش در اجرای برنامه های فرهنگی اظهار داشت: هدف ما این است که تمام کارهای فرهنگی پیش از اجرا از پیش زمینه پژوهش و تحقیقات آکادمیک برخودار شوند.
معاون دانشجویی و فرهنگی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی اشاره کرد: این تحقیقات باید دارای خروجی مشخص با جنبه کاربردی برای اجرای کارهای فرهنگی باشند.
در نشست مذکور طرح اندیشکده شایستگی های فرهنگی بهشتی ارائه شد و مورد بررسی قرار گرفت. در ادامه بعد از بحث و تبادل نظر اعضا اجرای طرح افکارسنجی فرهنگی، اجتماعی، سیاسی ویژه دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی به تصویب رسید.
برمبنای اعلام دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی، کمیته تخصصی شورای فرهنگی و اجتماعی با هدف هم اندیشی در مورد طرح های پیشنهادی، پیش از مطرح شدن در شورای تخصصی فرهنگی و اجتماعی دانشگاه تشکیل می شود.
منبع:

1399/04/19
15:38:16
5.0 / 5
2204
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۳
دانلود عکس