دستاوردهای برتر سازمان امور دانشجویان اعلام شد

از افزایش سرانه فضاهای ورزشی تا الكترونیكی شدن كلیه فرآیندهای امور دانشجویی

از افزایش سرانه فضاهای ورزشی تا الكترونیكی شدن كلیه فرآیندهای امور دانشجویی

دانلود عکس: سازمان امور دانشجویان آخرین دستاوردهای ویژه و برتر این سازمان پارسال را اعلام نمود.


به گزارش دانلود عکس به نقل از ایسنا، سازمان امور دانشجویان اعلام نمود که در جهت تحقق دولت الکترونیک؛ اقدامات موثری انجام داده است که همچون مهم ترین این دستاوردها پارسال را به شرح ذیل اعلام نمود.
بر اساس این گزارش؛ نهایی و کامل شدن کلیه فرآیندهای تعریف شده در سامانه سجاد (به عنوان سامانه جامع امور دانشجویی) کاهش مراجعان حضوری در حوزه ستاد از ۳۷ هزار و ۸۰۸ نفر در سال ۱۳۹۸ به ۱۹ هزار و ۹۷۵ نفر در سال ۱۳۹۹ و ایجاد یک نظام یکپارچه با وزارت خانه ها و دستگاههای مرتبط همچون وزارت امور خارجه، وزارت کشور، بانک مرکزی، بانکهای عامل، نظام وظیفه و کلیه دانشگاه های سراسر کشور (دولتی و غیردولتی) همچون دستاوردهای حوزه دانشجویی سازمان امور دانشجویان در این راستا است.
در این حوزه همینطور سرانه فضاهای ورزشی از ۲ مترمربع در سال ۱۳۹۸ به ۲.۱ مترمربع در سال ۱۳۹۹ افزایش پیدا کرده و پرداخت وام های دانشجویی هم از مبلغ ۳۴۹ میلیارد تومان در سال ۱۳۹۸ به مبلغ ۵۲۱ میلیارد تومان در سال ۱۳۹۹ رسیده است.
همچنین بر اساس این گزارش، تعداد دانشجویان غیرایرانی (خارجی) در دانشگاه های سراسر کشور از ۳۸ هزار و ۱۶۰ نفر در سال ۱۳۹۸ به ۵۷ هزار و ۶۷۵ نفر و میزان اعتبارات عمومی و اختصاصی هم از مبلغ ۷۵ میلیارد و ۳۵۰ میلیون تومان در سال ۱۳۹۸ به مبلغ ۱۱۱ میلیارد و ۱۰۰ میلیون تومان در سال ۱۳۹۹ افزایش پیدا کرده است.1400/04/09
18:42:57
5.0 / 5
969
تگهای خبر: دانشجو , دانشگاه
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۴
لینک دوستان دانلود عكس
دانلود عکس