آغاز ثبت نام نقل و انتقال و مهمانی دانشگاه آزاد از امروز

آغاز ثبت نام نقل و انتقال و مهمانی دانشگاه آزاد از امروز

به گزارش دانلود عکس بنا بر اعلام معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی، ثبت نام نقل و انتقال و مهمانی نیمسال اول سال تحصیلی این دانشگاه از امروز سه شنبه ۱۵ تیر ماه شروع می شود.


به گزارش دانلود عکس به نقل از ایسنا، دکتر فرزاد جهان بین ضمن اعلام این مطلب اظهار نمود: ثبت نام نقل و انتقال و مهمانی دانشجویان این دانشگاه برای نیمسال اول سال تحصیلی ۱۴۰۱ـ ۱۴۰۰ تا ۱۵ مرداد ماه ادامه خواهد داشت.
وی تاکید کرد: با برنامه ریزی های صورت گرفته، تدابیری اندیشیده شده تا نتیجه درخواست های نقل و انتقال و مهمانی دانشجویان پیش از آغاز ترم اعلام گردد.
جهان بین با اشاره به اینکه متقاضیان باید برای ثبت نام به سامانه منادا به نشانی www.monada.iau.ir مراجعه نموده و ثبت نام خویش را کامل کنند، اظهار نمود: تمامی مراحل فرایند رسیدگی به درخواست های نقل و انتقال و مهمانی از راه سامانه منادا قابل پیگیری می باشد و متقاضیان از رجوع حضوری به سازمان مرکزی دانشگاه آزاد اجتناب کنند.
او در آخر تصریح کرد: به منظور فراهم آمدن حداکثر تسهیلات برای دانشجویان، روند انجام امور در سامانه منادا به نحوی طراحی شده که نیازی به تردد دانشجو بین واحدهای دانشگاهی مبداء و مقصد جهت پیگیری درخواست نباشد.1400/04/15
13:06:47
5.0 / 5
1105
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۴
لینک دوستان دانلود عكس
دانلود عکس