دانشجویان آمریكایی از ماسك زدن خلاص می شوند!

دانشجویان آمریكایی از ماسك زدن خلاص می شوند!

دانلود عکس: دانشگاه میشیگان اعلام نمود آن دسته از دانشجویان این دانشگاه که در مقابل کرونا واکسینه شده اند، می توانند ترم آتی بدون ماسک و رعایت فاصله گذاری اجتماعی در دانشگاه حضور پیدا کنند.


به گزارش دانلود عکس به نقل از ام لایو، دانشگاه میشیگان در آمریکا اعلام نمود: آن دسته از دانشجویانی که بطور کامل در مقابل کووید-۱۹ واکسینه شده اند، دیگر نیازی نیست در سایر محوطه دانشگاه ماسک بزنند و فاصله گذاری اجتماعی را رعایت نمایند.
بدین ترتیب، با تغییر رویکرد دانشگاه میشیگان در مقابل پاندمی کووید-۱۹، لازم است دانشجویان واکسیناسیون خودرا به دانشگاه ارسال نمایند.
مسئولان دانشگاه میشیگان اعلام نمودند آن دسته از افرادی که واکسن نزده اند و یا اطلاعات واکسیناسیون خودرا ارسال نکرده اند، اجازه ندارند قوانین کرونائی را زیرپا بگذارند و باید فاصله گذاری اجتماعی را رعایت نمایند و ماسک زدن را ادامه دهند.
پس از آن که جامعه دانشگاهی میشیگان اطلاعات واکسیناسیون خودرا ارسال کردند، یک ایمیل تایید یا عدم تایید از طرف دانشگاه برای آنها ارسال می شود.
"مارک شیسل" رییس این دانشگاه اظهار نمود: خوشحالیم که در دوران پاندمی کووید-۱۹، در روند مقابله با این بیماری پیشرفت داشته ایم و برداشتن ماسک و عدم توجه به فاصله گذاری اجتماعی در افراد واکسینه شده همچون این اقدامات مهم بوده است که موجب می شود ما حضور فیزیکی دانشجویان را از سر گیریم.
وی افزود: واکسن کووید-۱۹ ایمن است و ما همه را تشویق می نماییم واکسن بزنند تا این بیماری تا ترم پاییز بطور کامل تری مدیریت شود.
در این میان، اگر دانشجویان اطلاعات واکسیناسیون خودرا برای دانشگاه ارسال کنند، دانشگاه برای آنها جوایز فرهنگی و ورزشی نیز در نظر گرفته است.
تاکنون، واکسیناسیون بیش از ۲۱ هزار و ۴۰۰ دانشجوی این دانشگاه تایید شده است.
به گزارش دانلود عکس به نقل از ایسنا، "مارک شلیسل" قبل از این گفته بود که آموزش حضوری دانشگاه در سه پردیس در فصل پاییز، از سر گرفته می شود.
علاوه بر مسئولان دانشگاه، دانشجویان این دانشگاه نیز به فکر حفظ سلامتی خود هستند و تیم های دانشجویی دانشگاه "میشیگان" ۸۹ پیشنهاد را در شش گروه به دانشگاه ارائه دادند. هدف از این پیشنهادات که بعنوان قسمتی از چالش های "کووید-۱۹" است، کمک به حفظ سلامتی دانشجویان در ترم پاییز است.
منبع:

1400/04/19
18:46:35
5.0 / 5
1182
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۳
لینک دوستان دانلود عكس
دانلود عکس