اعلام ساعت كاری دانشگاه علم و صنعت در پیك پنجم كرونا

اعلام ساعت كاری دانشگاه علم و صنعت در پیك پنجم كرونا

دانلود عکس: دانشگاه علم و صنعت، باتوجه به شروع پیک پنجم کرونا، ساعت کار در این دانشگاه را اعلام نمود.


به گزارش دانلود عکس به نقل از ایسنا، شیوع موج پنجم کرونا، دانشگاه ها را نیز با شرایط جدید کاری روبه رو کرده است. در این میان، برخی دانشگاه ها خبر از دورکاری کارکنان خود داده اند و برخی دیگر، ساعات کار کارکنان را کاهش داده اند.
دانشگاه علم و صنعت نیز در همین راستا اعلام نمود: برمبنای اعلام استانداری تهران، ساعت کار دانشگاه تا اختتام مرداد ماه از ساعت ۶: ۳۰ الی ۱۳: ۳۰ است.
به گزارش دانلود عکس به نقل از ایسنا، قبل از این دانشگاه صنعتی شریف اعلام نموده بود که فعالیت یک سوم از کارکنان این دانشگاه، بصورت حضوری و دو سوم دیگر بنا به تشخیص مسئولین واحدها بصورت دورکاری و از منزل صورت می پذیرد.
طبق اعلام دانشگاه تربیت مدرس نیز کلیه کارهای اعضای هیأت علمی این دانشگاه شامل آموزشی، پژوهشی، حضور در جلسات گروه، جلسات دفاع از پروپوزال، پایان نامه و رساله، راهنمایی و مشاوره دانشجویان همچنان بصورت مجازی خواهد بود و فعالیت اداری تمامی کارمندان در واحدهای مختلف بصورت دورکاری است.
همچنین، دانشگاه الزهرا اعلام نمود که تا اختتام تیر ماه امسال، کلیه کارهای آموزشی، پژوهشی، اجرائی، اداری و مالی کلیه واحدهای این دانشگاه همچون معاونت آموزشی و تحصیلات تکمیلی و دانشکده ها به طور مجازی و حضوری (با ظرفیت یک دوم اعضای غیر هیات علمی) دایر است.
منبع:

1400/04/19
23:54:26
5.0 / 5
1000
تگهای خبر: آموزش , دانشجو , دانشگاه , مد
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۳
لینک دوستان دانلود عكس
دانلود عکس