شرایط استفاده از خوابگاه های دانشگاه الزهرا در ترم تابستان

شرایط استفاده از خوابگاه های دانشگاه الزهرا در ترم تابستان

به گزارش دانلود عکس دانشگاه الزهرا اعلام نمود: بر مبنای مصوبات کمیته سلامت، پیشگیری و مقابله با کرونا و همینطور مصوبات هیات رئیسه دانشگاه،  به منظور حفظ سلامتی دانشجویان و رعایت پروتکلهای بهداشتی، خوابگاه های دانشجویی دانشگاه الزهرا برای ترم تابستان، نسبت به پذیرش و اسکان دانشجویان واجد شرایط اقدام می کند.


به گزارش دانلود عکس به نقل از ایسنا، بر این اساس، از تاریخ ۲۵ تیر ماه سالجاری، دانشجویان مشروط به دریافت تاییدیه سلامت از "مرکز مشاوره، بهداشت و سلامت دانشگاه" و "تاییدیه آموزشی از معاونت آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه" مجاز به استفاده از خوابگاه ها خواهند بود.
در شرایط اعلام شده از جانب دانشگاه الزهرا برای واگذاری خوابگاه به دانشجویان در تابستان 1400 آمده است: خوابگاه به دانشجویان مقطع دکتری و دانشجویان مقطع کارشناسی ارشد که تا آخر شهریور 1400 از رساله خود دفاع کنند، تعلق می گیرد.
همینطور دانشجویان مقطع کارشناسی ارشد که دارای واحد عملی، کارگاهی و آزمایشگاهی به صورت حضوری هستند هم می توانند از خوابگاه ها استفاده کنند.
علاوه بر این، دانشجویان مقطع کارشناسی ارشد که ترم 3 را گذرانده اند و در رشته های آزمایشگاهی به صورت کامل در بازه ترم تابستان و در رشته های غیر آزمایشگاهی هستند، صرفاً به مدت 3 هفته با بیان تاریخ حضور از سوی دانشکده مجاز به استفاده از خوابگاه هستند.
از دیگر شرایط اسکان دانشجویان در خوابگاه ها برای ترم تابستان دانشگاه الزهرا، پرداخت بدهی معوقه و پرداخت هزینه خوابگاه تابستان به صورت یکجا اعلام شده است (مبلغ اجاره بهاء هر سال از سوی صندوق رفاه دانشجویان اعلام می شود.)
همچنین، ظرفیت اتاق ها تابع شرایط اعلام شده ستاد ملی مقابله با کرونا است.
مسؤلان دانشگاه الزهرا تاکید کرده اند که اسکان دانشجویانی که دارای حکم انضباطی و یا تأخیر ورود گزارش شده هستند، امکان پذیر نیست.
تاریخ تخلیه و جابجایی از ساختمانی که برای خوابگاه تابستان در نظر گرفته شده است 10 روز پیش از شروع سال تحصیلی جدید خواهد بود.
با بیان دانشگاه الزهرا، ثبت درخواست خوابگاه در سامانه سماد از دوشنبه 14 تیرماه امکان پذیر است و ترم تابستان این دانشگاه، در بازه زمانی ۲۵ تیر تا ۲۵ شهریور ماه سالجاری خواهد بود.
منبع:

1400/04/21
17:03:33
5.0 / 5
1061
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۳
دانلود عکس