كشف هك گوشی توسط نرم افزار جاسوسی صهیونیستی با یك ابزار جدید

كشف هك گوشی توسط نرم افزار جاسوسی صهیونیستی با یك ابزار جدید

به گزارش دانلود عکس اخیرا ابزاری در فضای مجازی عرضه شده که کاربران با استفاده از آن می توانند پی ببرند آیا تلفن همراه آنها توسط نرم افزار جاسوسی پگاسوس رژیم صهیونیستی هک شده یا خیر.به گزارش دانلود عکس به نقل از ورج، عفو بین الملل ابزاری عرضه نموده که با نصب آن، سرقت اطلاعات کاربران از راه بدافزار جاسوسی پگاسوس شرکت ان اس او گروپ بررسی می شود.
ابزار مورد اشاره ابتدا از اطلاعات ذخیره شده در گوشی بر روی یک کامپیوتر نسخه پشتیبان تهیه می کند و سپس برای شناسایی فعالیت احتمالی جاسوس افزار این نسخه پشتیبان را به دقت مورد بررسی قرار می دهد.
باید توجه داشت که این ابزار در چارچوب خطوط فرمان تهیه شده و با بسته های نرم افزاری عادی متفاوت است. ازاین رو استفاده از برنامه مورد اشاره مستلزم دانش فنی است.
در ضمن این ابزار سازگاری بیشتری با سیستم عامل آی او اس اپل دارد و توان آن جهت بررسی گوشیهای اندرویدی محدود است. اما از آن میتوان برای کنترل پیامک های آلوده ارسالی و فایل های نصب برنامه ها معروف به APK استفاده نمود.
برای دریافت فایل های نصب و دستورالعمل های آنها به این نشانی و برای مطالعه اطلاعات فنی و توضیحات بیشتر به این نشانی رجوع کنید.


منبع:

1400/05/01
11:06:49
5.0 / 5
1194
تگهای خبر: شركت , مطالعه
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۲
لینک دوستان دانلود عكس
دانلود عکس