دانشگاهیان تربیت مدرس در داخل دانشگاه واكسینه می شوند

دانشگاهیان تربیت مدرس در داخل دانشگاه واكسینه می شوند

به گزارش دانلود عکس رئیس دانشگاه تربیت مدرس، در نشست شورای دانشگاه، ضمن اشاره به شروع واکسیناسیون دانشگاهیان از ماه جاری اعلام نمود که واکسیناسیون دانشگاهیان در داخل دانشگاه انجام می شود.


به گزارش دانلود عکس به نقل از ایسنا، دکتر محمدتقی احمدی ضمن اشاره به ایام تعطیلی دانشگاه تربیت مدرس در مرداد ماه، از گروه های آموزشی و اعضای هیات علمی درخواست نمود تا همکاری لازم را با دانشجویان داشته باشند که جلسات دفاع دانشجویان به علت تعطیلات مرداد ماه به تعویق نیفتد و با عنایت به این که جلسات دفاع به صورت مجازی برگزار می شود، اساتید در زمان مرخصی خود، با دانشجویان همکاری کنند تا دانشجو بتواند در زمان برنامه ریزی شده فارغ التحصیل شود.
رئیس دانشگاه تربیت مدرس اظهار داشت: با عنایت به برنامه ریزی اعلام شده از جانب وزارت بهداشت، اعضای هیات علمی و کارکنان دانشگاه ها از ماه جاری واکسینه می شوند. بر این اساس و طی برنامه ریزی صورت گرفته از جانب مرکز بهداشت دانشگاه و ستاد مقابله با کرونا مقرر است واکسیناسیون در مرکز بهداشت و درمان دانشگاه صورت گیرد.
به گزارش روابط عمومی دانشگاه تربیت مدرس، وی با اشاره به اینکه امیدواریم واکسیناسیون دانشجویان تحصیلات تکمیلی تا نیمه پاییز به پایان برسد، اضافه کرد: بعد از آن، دانشجویان ورودی پیش از سال ۹۹ و ۱۴۰۰ بتوانند در دانشگاه حضور یابند و احیانا دانشجویان ورودی ۱۴۰۰ در ترم پاییز به صورت مجازی در کلاس ها حاضر خواهند شد.1400/05/05
23:24:59
5.0 / 5
1131
تگهای خبر: آموزش , دانشجو , دانشگاه , مد
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۳
لینک دوستان دانلود عكس
دانلود عکس