گردش مجازی داوطلبان کنکور در دانشگاه علم و صنعت

گردش مجازی داوطلبان کنکور در دانشگاه علم و صنعت

همه ساله در کشور پس اعلام اسامی پذیرفته شدگان کنکور سراسری، دانشگاه های برتر طی مراسمی به نام ˮروزباز ˮرشته های خودرا به پذیرفته شدگان معرفی می کنند. در این مراسم که بعد از دعوت از پذیرفته شدگان جهت حضور در دانشگاه صورت می گیرد، پذیرفته شدگان می توانند از تمامی مکان ها و امکانات دانشگاه شامل تحصیلی، تفریحی دیدن کنند و با شرکت در کلاس هایی، با رشته های آن دانشگاه و سطح تخصص قابل تدریس در آن دانشگاه آشنا شوند.


به گزارش دانلود عکس به نقل از ایسنا، پس شیوع بیماری کووید-۱۹، جلوگیری از برگزاری همایش ها و تجمعات در سراسر کشور، دانشگاه علم و صنعت ایران مبادرت به برگزاری مجازی مراسم "روز باز دانشگاه" می کند و در این راستا جهت راهنمایی آینده سازان کشور، مبادرت به برگزاری مراسم روزباز و معرفی فضاها و دانشکده ها و اشخاص و رشته های تحصیلی نموده است. در این مراسم که در تاریخ یکشنبه ۱۰ مرداد لغایت ۱۳ مرداد برگزار میگردد، شرکت کنندگان میتوانند با دیدن کلیپ های تهیه شده از هر دانشکده و استفاده از تورمجازی دانشگاه (http: //vt.iust.ac.ir) و همین طور شرکت در کلاس های آنلاین با دانشگاه علم و صنعت ایران و رشته آن آشنایی پیدا کنند.
بنا بر اعلام دانشگاه علم و صنعت، ورود مجازی به این مراسم برای عموم آزاد است و تمامی کلاس های برگزار شده ضبط و در کانال آپارات معاونت فرهنگی و اجتماعی (http: //www.aparat.com/sca.iust) بارگذاری می شود.
آدرس اینترتنی همایش جهت ورود http: //meeting.iust.ac.ir/vc است.
1400/05/11
12:07:53
5.0 / 5
1137
تگهای خبر: دانشگاه , شركت , فرهنگ , همایش
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۵
لینک دوستان دانلود عكس
دانلود عکس