آخرین فرصت ثبت نام نقل و انتقالات دانشگاه آزاد

آخرین فرصت ثبت نام نقل و انتقالات دانشگاه آزاد

بنا بر اعلام سخنگوی دانشگاه آزاد اسلامی، مهلت ثبت نام نقل و انتقال و میهمانی دانشجویان این دانشگاه ۱۵ مرداد تمام می شود.


به گزارش دانلود عکس به نقل از ایسنا، دکتر احمد حیدری معاون امور مجلس و ارتباطات اجتماعی و سخنگوی دانشگاه آزاد اسلامی اظهار داشت: دانشجویان مقاطع و رشته های مختلف دانشگاه آزاد اسلامی در صورت دارا بودن شرایط انتقالی و یا میهمانی می توانند درخواست خویش را تا 15 مردادماه از راه سامانه منادا به آدرس monada.iau.ir ثبت کنند.
وی ادامه داد: امکان نقل و انتقال و میهمانی دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی در سال 1400-1401 دوبار در سال و برای هر دو نیمسال تحصیلی مهر و بهمن فراهم می شود.
معاون امور مجلس و ارتباطات اجتماعی دانشگاه آزاد اسلامی عنوان کرد: دانشگاه آزاد اسلامی بعنوان یکی از بزرگترین دستاوردهای انقلاب اسلامی ایران نقش عظیم و سازنده ای در پرورش و تربیت نیروهای متخصص و متعهد در کشور داشته است و هم راستا با آموزش و توسعه علوم در سطح کشور به حفظ بنیان و شأن خانواده، پاسداشت ارزشهای دینی و فرهنگی و پیشگیری از صدمه های اجتماعی و فرهنگی جوانان توجه همه جانبه داشته است.
به گزارش روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی، حیدری با اشاره به اینکه توسعه و گسترش رشته ها و مقاطع تحصیلی در اقصی نقاط کشور به منظور فراهم آوردن امکان ادامه تحصیل در تمام سطوح دانشگاهی و پیشگیری از مهاجرت و خروج جوانان به کشورهای دیگر و اتخاذ سیاست بومی گزینی همچون اولویت های دانشگاه آزاد اسلامی است، اظهار داشت: براین اساس همانطور که در دفترچه های آزمون آمده است، دانشجویان باید با عنایت به شرایط و محل زندگی مناسبترین واحد دانشگاهی را برای ادامه تحصیل انتخاب کنند و در همان واحد اولیه و رشته قبولی تا انتهای دوره ادامه تحصیل دهند. اما به منظور فراهم کردن حداکثر تسهیلات و آرامش در دوره تحصیل و در صورت داشتن شرایط، دانشگاه آزاد اسلامی این امکان را مهیا کرده تا دانشجویان برحسب ضوابط به صورت میهمان و یا انتقال از واحد محل تحصیل (واحد مبدا) در واحد مورد تقاضا (واحد مقصد) ادامه تحصیل دهند.
منبع:

1400/05/11
20:01:49
5.0 / 5
1031
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۱
لینک دوستان دانلود عكس
دانلود عکس