مدیرعامل بنیاد حامیان دانشگاه پیام نور:

قریب به ۱۰۰ هزار دانشجوی محروم در دانشگاه پیام نور مشغول به تحصیل هستند

قریب به ۱۰۰ هزار دانشجوی محروم در دانشگاه پیام نور مشغول به تحصیل هستند

به گزارش دانلود عکس لرستان مدیرعامل بنیاد حامیان دانشگاه پیام نور اظهار داشت: قریب به ۱۰۰ هزار دانشجوی محروم در دانشگاه پیام نور مشغول به تحصیل هستند.


یزدان سهرابی در گفتگو با ایسنا، اظهار نمود: بنیاد حامیان دانشگاه پیام نور با هدف کمک به دانشجویان محروم و بی بضاعت در این دانشگاه تأسیس شده است.
وی خاطرنشان کرد: دانشگاه پیام نور در سطح کشور منشا خدمات علمی، آموزشی، فرهنگی و ورزشی بسیار چشم گیر بوده و دانشجویان بی بضاعتی در این دانشگاه هستند که در این راه موفق بوده و در راه توسعه علم و دانش تلاش می کنند و بسیاری از لحاظ منابع مالی محروم هستند.
مدیرعامل بنیاد حامیان دانشگاه پیام نور اشاره کرد: منابع درسی پیام نور بسیار قوی هست و این که دانشجو باید تلاش کند و دانشجویان مستعد و با انگیزه و با استعدادترین دانشجو در این دانشگاه تحصیل می کنند.
سهرابی افزود: بر مبنای آماری که سازمان سنجش سالانه اعلام می کند درصد پذیرش در مقاطع ارشد و دکتری در ۵ سال قبل بالاترین آمار، از ۲۹ درصد به بالا داشته است که این جای شادمانی دارد.
وی بیان نمود: این بنیاد از ظرفیت خیرین و برخی نهادها و بزرگان که در کشور فعال می باشند بهره برده و تشکیلات راه اندازی کردیم که خودجوش، مردمی و عام المنفعه در دانشگاه پیام نور پس از قریب ۳۰ سال تأسیس شده است.
این مسئول اشاره کرد: قریب به ۱۰۰ هزار دانشجوی محروم در دانشگاه هست که نیاز به حمایت و تأمین شهریه و بورسیه دارند.
وی خاطرنشان کرد: تمام تلاش در چشم انداز چهارساله این بنیاد بر این است که دانشجویان محروم را شناسایی و آنها را بورسیه تحصیلی کنیم؛ دانشجویانی که توان علمی بالایی دارند آنها را کمک می نماییم تا آنها را به سرمنزل مقصود و موفقیت برسانیم.
منبع:

1400/05/20
10:01:54
5.0 / 5
1080
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۲
لینک دوستان دانلود عكس
دانلود عکس