اعلام نحوه حضور دانشگاهیان و ساعت کاری دانشگاه تربیت مدرس

اعلام نحوه حضور دانشگاهیان و ساعت کاری دانشگاه تربیت مدرس

به گزارش دانلود عکس معاونت توسعه منابع و سرمایه انسانی دانشگاه تربیت مدرس، نحوه حضور دانشگاهیان و ساعت کاری این دانشگاه در موج پنجم کرونا را اعلام نمود.


به گزارش دانلود عکس به نقل از ایسنا، بر این اساس، معاونت توسعه منابع و سرمایه انسانی دانشگاه تربیت مدرس اعلام نمود با عنایت به بخشنامه استانداری تهران در خصوص شروع موج پنجم کرونا در کشور از ۱۲ تیرماه ۱۴۰۰ و قرار گرفتن شهر تهران در وضعیت قرمز، کلیه فعالیتهای اعضای هیأت علمی شامل آموزشی، پژوهشی حضور در جلسات گروه، جلسات دفاع از پروپوزال، رساله و رساله، راهنمایی و مشاوره دانشجویان این دانشگاه، همچنان به صورت مجازی ادامه خواهد داشت.
ساعت کاری این دانشگاه هم از اول شهریور ماه از ۷: ۳۰ تا ۱۴: ۳۰ اعلام شده است.
البته گفته شده، بدیهی است در صورت لزوم و بنا به تشخیص عضو هیأت علمی، مدیر گروه و یا هیأت رئیسه دانشکده، حضور افراد در آزمایشگاه، کارگاه و دفتر کار برای کوتاه مدت بلامانع خواهد بود.
همچنین، فعالیت اداری کارکنان این دانشگاه در واحدهای مختلف به صورت ۷۰ درصد دورکاری و ۳۰ درصد حضوری (عمدتا کارشناسان آزمایشگاه ها و دیگر کارشناسان مورد نیاز در واحدها) خواهد بود که بنا به تشخیص مسئول واحد، تعیین و به افراد اعلام خواهد شد.
معاونت توسعه منابع و سرمایه انسانی دانشگاه تربیت مدرس اعلام کرده: جانبازان با سابقه بیماری تنفسی، کارکنان بالای ۶۰ سال، افراد دارای بیماری زمینه ای، زنان آبستن و بانوان دارای فرزند خردسال مشمول حداقل حضور نخواهند بود و اداره حراست این دانشگاه، از ورود کارمندانی که فاقد مجوز هستند ممانعت خواهد نمود.
به منظور پشتیبانی از فعالیت های آموزشی، پژوهشی، اداری و مالی دانشگاه تربیت مدرس، پرسنل واحدهای فناوری اطلاعات، پشتیبانی آموزش مجازی در معاونت آموزشی، مدیریت مالی و اداری این دانشگاه، به صورت ۷۰ درصد حضوری و ۳۰ درصد دورکاری به فعالیت خود ادامه می دهند.
با تاکید مسؤلان معاونت توسعه منابع و سرمایه انسانی دانشگاه تربیت مدرس، ورود کلیه مراجعین متفرقه به این دانشگاه تا اطلاع ثانوی ممنوع بوده و در صورت لزوم و بنا به تشخیص واحدهای ذیربط مراتب می بایست از قبل با اداره حراست هماهنگ شود.
بر مبنای اعلام مسؤلان دانشگاه تربیت مدرس، کلیه مراسم، نشست ها و اجتماعات حضوری این دانشگاه هم تا اطلاع ثانوی لغو می شود.
منبع:

1400/06/02
22:04:34
5.0 / 5
1106
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۵
دانلود عکس