شروع فراخوان جذب مدرس مراکز علمی کاربردی

شروع فراخوان جذب مدرس مراکز علمی کاربردی

دانلود عکس: فراخوان جذب مدرس برای مراکز و واحدهای دانشگاه علمی کاربردی در سال 1400 از امروز دوشنبه اول شهریور ماه شروع شد.


به گزارش دانلود عکس به نقل از ایسنا، بر این اساس متقاضیان واجد شرایط می توانند از امروز اول شهریورماه تا ۱۵ شهریورماه سال جاری به مدت دو هفته با مراجعه به سامانه جامع جذب و مدرسان دانشگاه به آدرس http: //jam.uast.ac.ir اقدامات لازم و مراحل ثبت نام را انجام دهند.
ملاک ثبت نام متقاضیان در این فراخوان، تکمیل فرم های سامانه، پرداخت وجه اولیه ثبت نام و دریافت کد رهگیری است. تقویم انجام و اتمام پروسه ثبت نام در هر استان برمبنای نیازسنجی انجام شده و تعداد متقاضیان متفاوت بوده است. بدین سبب رؤسای واحدهای استانی می بایست ترتیبی اتخاذ کنند تا با تنظیم تقویمی متناسب با فاکتورهای اعلام شده نسبت به اجرای بموقع پروسه ثبت نام، اقدام لازم انجام دهند.
جذب مدرس فقط بصورت بومی بوده و متقاضی فقط مجاز به شرکت در استان محل سکونت خود با ارائه مدارک خواهد بود. دارا بودن شرایط سنی حداقل ۲۸ و حداکثر ۶۰ سال تا تاریخ فراخوان، متولدین پس از یک شهریور ۱۳۳۵و پیش از یک شهریور ۱۳۷۲ مجاز به شرکت در این فراخوان هستند.
همین طور دارندگان مدرک کمتر از کارشناسی ارشد یا مدارک معادل مجاز به ثبت نام نبوده و پرونده این قبیل افراد بررسی نمی گردد. دارندگان مدارک دوره های تحصیلی الکترونیکی، غیرحضوری، نیمه حضوری یا مجازی، مجاز به ثبت نام نبوده و پرونده این قبیل افراد بررسی نمی گردد.
منبع:

1400/06/03
15:22:08
5.0 / 5
999
تگهای خبر: دانشگاه , شركت , مد
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۳
دانلود عکس