تمدید مهلت سکونت در خوابگاه های شهید بهشتی

تمدید مهلت سکونت در خوابگاه های شهید بهشتی

دانلود عکس: با تصویب ستاد مقابله با کرونا دانشگاه شهید بهشتی، امکان تمدید سکونت دانشجویان واجدشرایط ساکن در خوابگاه برقرار شد.


به گزارش دانلود عکس به نقل از ایسنا، پیشتر مقرر بود دانشجویان ساکن در خوابگاه های دانشگاه شهید بهشتی از ۱۵ شهریور ماه خوابگاه را تخلیه کنند؛ باتوجه به استمرار موج پنجم کرونا و جلوگیری از انتشار ویروس و اهمیت سلامتی دانشجویان، موضوع در جلسه ستاد مقابله با کرونا این معاونت دانشجویی مطرح و مقرر شد، دانشجویانی که تمایل به سکونت در بازه اعلام شده قبلی را دارند(۱۵ تا ۲۷ شهریورماه) و در نیمسال اول ۱۴۰۱-۱۴۰۰، واجد شرایط دریافت خوابگاه هستند، می توانند با در نظر گرفتن نکات زیر نسبت به تمدید سکونت خود در این بازه زمانی اقدام نمایند.
همین طور دانشجویان ساکن در خوابگاه که در روزهای تابستان فارغ التحصیل و یا شرایط دریافت خوابگاه در نیمسال بعدی را نخواهند داشت و همین طور دانشجویانی که قصد ادامه سکونت در خوابگاه را ندارند، حداکثر تا ۱۵ شهریور ۱۴۰۰، نسبت به تخلیه، تحویل اتاق و ملزومات و انجام تسویه حساب با مسئول خوابگاه مربوطه اقدام نمایند. (لازم به ذکر است ملاک تسویه حساب، تحویل کارت خوابگاه و سایر ملزومات تحویلی و هماهنگی لازم با مسئول خوابگاه مربوطه است.)
دانشجویان ساکن در خوابگاه که تاریخ دفاع آنان حداکثر تا اختتام شهریور ماه تعیین شده باشد و همین طور دانشجویان واجد شرایط متقاضی اسکان در بازه مذکور، لازم است از ۹ شهریور ۱۴۰۰، طی ساعات اداری جهت ارائه درخواست به مسئول خوابگاه مربوطه مراجعه کنند.
بر این اساس شرایط و نحوه ارائه درخواست طی نیم سال اول ۱۴۰۱-۱۴۰۰ طی روزهای آتی بوسیله سایت دانشگاه اطلاع رسانی خواهد شد. همین طور در بازه ۱۵ تا ۲۶ شهریورماه رستوران دانشجویی تعطیلست.
منبع:

1400/06/07
23:33:23
5.0 / 5
1061
تگهای خبر: دانشجو , دانشگاه , سلامت , مد
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۱
دانلود عکس