وزیر علوم اعلام كرد

تعویق بازگشایی حضوری دانشگاهها تا قبل از تکمیل فرایند واکسیناسیون

تعویق بازگشایی حضوری دانشگاهها تا قبل از تکمیل فرایند واکسیناسیون

وزیر علوم، تحقیقات وفناوری با اشاره به اینکه ترم آتی بازگشایی حضوری نخواهیم داشت، اظهار داشت: دانشگاه ها و مراکز آموزش عالی تا تکمیل فرایند واکسیناسیون به صورت غیرحضوری خواهد بود البته حضور برخی گروه های مقاطع دکتری و کارشناسی ارشد که پروپزال ها و طرح های پژوهشی یا رساله ارشد آنها به تصویب گروه رسیده است، مانعی ندارد.


به گزارش دانلود عکس به نقل از ایسنا، محمدعلی زلفی گل بعد از آخر نشست امروز کمیسیون آموزش، تحقیقات و فناوری در جمع خبرنگاران، اظهار داشت: نشست امروز در ارتباط با بازگشایی مدارس و دانشگاه های سراسر کشور بود، در این عرصه ما تابع تصمیمات ستاد ملی کرونا هستیم.
وزیر علوم، تحقیقات و فناوری با اشاره به اینکه بازگشایی حضوری برای تمامی گروه ها و مقاطع تحصیلی نخواهیم داشت، اضافه کرد: بازگشایی حضوری فقط در ارتباط با برخی گروه های مقاطع دکتری و کارشناسی ارشد که پروپزال ها و طرح های پژوهشی یا رساله ارشد آنها به تصویب گروه رسیده است می توانند برای حضور در کارگاه ها، آزمایشگاه ها و میادین تحقیقاتی و کشاورزی حضور یابند.
به گزارش خانه ملت، وی خاطرنشان کرد: ازاین رو برای سایر دانشجویان ترم آتی تا قبل از تکمیل واکسیناسیون امکان آموزش حضوری وجود ندارد و آموزش به صورت مجازی پیگیری خواهد شد.1400/06/17
12:06:29
5.0 / 5
862
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۵
لینک دوستان دانلود عكس
دانلود عکس