فلاحی:

فکر می کنم بازگشایی دانشگاه ها در آبان ماه محقق شود

فکر می کنم بازگشایی دانشگاه ها در آبان ماه محقق شود

به گزارش دانلود عکس یک عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس درباره شرایط بازگشایی دانشگاه ها اظهار داشت: با وجود سرعت واکسیناسیون، واردات واکسن و تولیدات داخلی فکر می کنم این مهم تا همان زمان اعلام شده یعنی آبان ماه محقق شود.


حجت الاسلام احمدحسین فلاحی در گفت و گو با ایسنا، ضمن اشاره به مبحث واکسیناسیون دانشجویان و بازگشایی دانشگاه ها به صورت حضوری اظهار داشت: در جلسه اخیر کمیسیون، وزیر بهداشت اظهار داشت که با تحویل گرفتن دولت جدید حدودا واکسن نداشتیم، ولی به علت تاکیدات آقای رئیسی نسبت به سلامت مردم به صورت جدی به حوزه واکسیناسیون توجه شد.
وی ادامه داد: بیشتر از ۲۰ درصد مردم واکسینه شدند و بر مبنای گفته وزارت بهداشت ۲۰ تا ۳۰ میلیون واکسن داریم، بر همین مبنا روند واکسینه شدن مردم توسعه پیدا کرده و به تازگی هم رکورد واکسیناسیون شکسته شد، در صورتیکه نهادهای دیگر کمک کنند و یک حرکت جهادی شکل بگیرد تا واکسیناسیون سرعت بیشتری بگیرد و علیرغم این روند واردات واکسن و تولیدات داخلی، فکر می کنم بازگشایی دانشگاه ها در آبان ماه که اعلام شده، محقق خواهد شد.
نماینده مردم همدان ضمن اشاره به کاهش سن واکسیناسیون افراد افزود: فکر می کنم تا زمان مقرر شده، بتوانیم در مبحث واکسیناسیون دانشجویان گام خوبی برداریم.
منبع:

1400/06/22
10:47:48
5.0 / 5
973
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۲
دانلود عکس