دانشگاه آزاد از دانشجویان مادر حمایت می کند

دانشگاه آزاد از دانشجویان مادر حمایت می کند

رئیس مرکز سنجش، پذیرش و امور فارغ التحصیلی دانشگاه آزاد اسلامی ضمن اشاره به اجرای طرح پشتیبانی از دانشجویان مادر، اظهار داشت: ارتقاء نقش مادران و برنامه ریزی برای فعالیتهای فرهنگی تربیتی آنها از برنامه های این طرح است


به گزارش دانلود عکس به نقل از ایسنا، دکتر معصومه طباطبایی در نشست مشترکی که به منظور بررسی طرح پشتیبانی از دانشجویان مادر برگزار شد، ضمن بیان این مطلب اظهار داشت: هر کدام از واحدهای دانشگاه آزاد اسلامی در سرتاسر کشور که دارای امکانات و زیرساخت های لازم طرح پشتیبانی از دانشجویان مادر از قبیل مهدکودک، پارکینگ، سلف یا رستوران و... هستند، می توانند در وبسایت واحد دانشگاهی خود، توضیحات و فرم درخواست طرح مذکور را درج کنند.
رئیس مرکز سنجش، پذیرش و امور فارغ التحصیلی دانشگاه آزاد اسلامی، عنوان کرد: ارتقاء نقش مادران، برنامه ریزی برای فعالیتهای فرهنگی تربیتی مادران و نقش آفرینی آنان در تربیت نسل تراز انقلاب اسلامی همچون برنامه های محوری طرح پشتیبانی از دانشجویان مادر است.
وی بر لزوم انطباق واحدهای درسی با نیازهای تربیتی خانواده و کودکان تاکید کرد و اضافه کرد: واحدهای دانشگاهی برای این دسته از دانشجویان می توانند با هماهنگی با معاونت های موضوعی، دروس عمومی مرتبط را به صورت انتخابی ارائه نمایند. همینطور واحدهای مجری طرح می توانند دوره های کوتاه مدت کودک یاری، تربیت کودک و... را برنامه ریزی و عرضه کنند.
به گزارش روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی، در ادامه این جلسه دکتر فیاض بخش مشاور رئیس دانشگاه آزاد اسلامی در امور زنان و خانواده عنوان کرد: طرح حامی مادران از جانب دفتر امور زنان و خانواده دانشگاه آزاد اسلامی برای واحدهای حامی مادر با عنایت به اهمیت پشتیبانی از مادران علاقمند به ادامه تحصیل تهیه و در هیات رئیسه دانشگاه مصوب شده است.1400/06/23
10:02:33
5.0 / 5
1334
تگهای خبر: دانشجو , دانشگاه , فرهنگ , مد
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۴
دانلود عکس