طرح دانشگاه تهران برای پشتیبانی از مناطق کم برخوردار

طرح دانشگاه تهران برای پشتیبانی از مناطق کم برخوردار

دانشگاه تهران با هدف پشتیبانی از دانش آموزان مستعد، نسبت به راه اندازی ˮپویش ملی پشتیبانی از دانش آموزان مستعد مناطق کم برخوردارˮ اقدام نموده است.


به گزارش دانلود عکس به نقل از ایسنا، دانشگاه تهران اعلام کرد؛ باشگاه دانش آموزی دانشگاه تهران با هدف کمک به نهادینه سازی عدالت آموزشی در سطح کشور و گسترش امکانات آموزشی مورد نیاز در مناطق کم برخوردار و یاری دانش آموزان مستعد در این مناطق و با همکاری سازمان های داوطلب، خیرین و نیکوکاران، پویش سراسری تامین ملزومات تحصیلی و وسایل کمک آموزشی برای دانش آموزان این مناطق را برگزار می نماید.
"پویش ملی پشتیبانی از دانش آموزان مستعد مناطق کم برخوردار" توسط باشگاه دانش آموزی دانشگاه تهران و با همکاری سازمان ملی پرورش استعدادهای درخشان برگزار می گردد.
این پویش با شعار «کسی که چراغی برای دیگران روشن کند، هیچ وقت در تاریکی نمی ماند»، از نیمه اول شهریور ماه شروع شده است. هر شخصیت حقیقی یا حقوقی می تواند با رفتن به سامانه باشگاه دانش آموزی دانشگاه تهران و تکمیل فرم مربوط هم بوسیله مشارکت در پروسه اجرای طرح و هم در اهدای اقلام مورد نیاز، در این امر خیر سهیم باشد.
کسانی که تمایل به اهدای کمک های نقدی برای تامین لوازم مورد نیاز دانش آموزان را دارند نیز می توانند به این پویش بپیوندند. تهیه کامپیوتر، تبلت و گوشیهای هوشمند نو یا کارکرده و قابل استفاده و کتاب های کمک آموزشی از دیگر موارد مورد نظر دراین پویش است.
به گزارش امور سامانه ها و روابط عمومی معاونت فرهنگی و اجتماعی دانشگاه تهران؛ با اجرای این طرح و موارد مشابه در جهت محرومیت زدایی و کمک به دانش آموزان مستعد مناطق کم برخوردار گام های بلندی برداشته شود. علاقه مندان می توانند برای کسب اطلاعات بیشتر به سامانه باشگاه دانش آموزی به نشانی tcs.ut.ac.ir مراجعه کنند.1400/06/28
20:31:03
5.0 / 5
1150
تگهای خبر: آموزش , دانشگاه , فرهنگ , كتاب
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۳
دانلود عکس