تلاش انگلیس برای از بین بردن موانع تجارت دیجیتال

تلاش انگلیس برای از بین بردن موانع تجارت دیجیتال

دانلود عکس: انگلیس که دیگر همچون کشورهای عضو اتحادیه اروپا محسوب نمی گردد برای از بین بردن موانع تجارت دیجیتال شرکت های خود در تلاش است.به گزارش دانلود عکس به نقل از رویترز، انگلیس امیدوار است با از بین بردن چالش هایی که در مقابل شرکت های این کشور برای توسعه تجارت دیجیتال وجود دارد به صاحبان کسب و کارهای فناورانه کمک نماید تا خدمات خودرا صادر کنند.
آن ماری ترولیان، وزیر تجاری انگلیس که تازه به این سمت منصوب شده، تصریح کرده همه ما به تجارت دیجیتال وابسته هستیم، با این وجود صاحبان کسب و کارهای مختلف در انگلیس برای پیشبرد تجارت مذکور در کشورهای دیگر که نگاهی حمایتی در داخل دارند با موانعی مواجهند.
وی که در نشست مجازی هفته فناوری لندن شرکت کرده بود، اضافه کرد: من می خواهم انگلیس بر این موانع غلبه کند و فرصت های جدید و هیجان انگیزی برای صاحبان مشاغل و مشتریان خلق کند تا ما شاهد بهبود راندمان، مشاغل و رشد باشیم.
وزیر تجاری انگلیس همین طور از کوشش های خود برای شکل دادن به سیاست دیجیتال بین المللی آگاهی داد و اظهار داشت: این سیاست مبتنی بر همکاری برمبنای عقد قراردادهای تجارت آزاد خواهد بود. افزایش پشتیبانی از حقوق مصرف کنندگان، دفاع از مالکیت معنوی و توسعه سیستم های تجارت دیجیتالی مانند قرارداد الکترونیکی نیز همچون برنامه هایی است که ترولیان ارائه داد.
کسب و کارهای دیجیتال در سال ۲۰۱۹ حدود ۱۵۰.۶ میلیارد پوند به اقتصاد انگلستان کمک کرده و ۴.۶ درصد از نیروی کار ملی این کشور را به کار گرفته است.


منبع:

1400/06/30
09:05:43
5.0 / 5
1063
تگهای خبر: خدمات , دیجیتال , شركت , فناوری
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۴
دانلود عکس