نادری خبر داد

استقرار هیات تفحص از سازمان سنجش در این سازمان

استقرار هیات تفحص از سازمان سنجش در این سازمان

دانلود عکس: رییس هیات تحقیق و تفحص از سازمان سنجش آموزش کشور از استقرار گروه تفحص در این سازمان آگاهی داد و اظهار داشت که این گروه آمادگی دریافت گزارشات مردمی و دستگاهی را دارد.


به گزارش دانلود عکس به نقل از ایسنا، احمد نادری نماینده تهران و نایب رییس کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی با اشاره به صدور اطلاعیه شماره یک هیئت تحقیق و تفحص از سازمان سنجش آموزش کشور اظهار داشت که این اطلاعیه مربوط به استقرار گروه تفحص در سازمان سنجش و آمادگی دریافت گزارشات مردمی و دستگاهی است.
وی توضیح داد: اعضای این هیئت در امتداد احقاق حقوق ملت شریف و داوطلبین و مخاطبین عزیز این سازمان، نهایت تلاش و اهتمام خودرا خواهند داشت. هم اکنون محورهای مختلفی درباب این سازمان و عملکرد رییس آن در دستور کار رسیدگی این هیئت و گروه بررسی مستقر در این سازمان، قرار دارد.
به گفته نادری، راه های ارتباطی برای دریافت نقطه نظرات، گزارشات و مستندات مردمی و نهادی در رابطه با این سازمان در نظر گرفته شده که مخاطبین و ذینفعان می توانند بوسیله این مبادی مستندات خودرا به هیئت تفحص منعکس کنند.
وی اضافه کرد: خط ارتباطی ۰۹۱۰۰۲۰۲۹۲۰، رایانامه reportsanjesh@gmail.com یا ارسال پستی به دفتر رییس هیئت تفحص از سازمان سنجش در مجلس شورای اسلامی، راه های ارتباطی برای دریافت نقطه نظرات، گزارشات و مستندات مردمی و نهادی درباره سازمان سنجش است.
منبع:

1400/06/30
17:36:21
5.0 / 5
953
تگهای خبر: آموزش , مد
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۱
دانلود عکس