اعلام نحوه فعالیت دانشگاه تربیت مدرس

اعلام نحوه فعالیت دانشگاه تربیت مدرس

دانلود عکس: دانشگاه تربیت مدرس، نحوه حضور و فعالیت اعضای هیات علمی و کارکنان این دانشگاه باتوجه به تغییر وضعیت اپیدمی شهر تهران را اعلام نمود.


به گزارش دانلود عکس به نقل از ایسنا، بنا بر اعلام دانشگاه تربیت مدرس، باتوجه به تغییر وضعیت اپیدمی کووید-۱۹ در شهر تهران به وضعیت نارنجی و تاکید استانداری تهران در خصوص حضور ۷۰ درصدی کارکنان دستگاه های اجرائی و نظر به اجرای موفقیت آمیز دو مرحله واکسیناسیون اعضای هیأت علمی، کارکنان و دانشجویان این دانشگاه و نیز شروع سال تحصیلی جدید، برمبنای مصوبه مورخ ۲۸ شهریور هیأت رئیسه این دانشگاه، نحوه حضور دانشگاهیان تربیت مدرس از تاریخ شنبه ۳ مهرماه برای اجراء، ابلاغ گردید.
بنا بر اعلام معاونت توسعه منابع و سرمایه انسانی دانشگاه تربیت مدرس، کلیه کارهای اعضای هیأت علمی این دانشگاه شامل آموزشی، پژوهشی، حضور در جلسات گروه، جلسات دفاع از پروپوزال، پایان نامه و رساله، راهنمایی و مشاوره دانشجویان همچنان بصورت مجازی ولی با حضور در دفتر کار دانشگاه و رعایت کامل شیوه نامه های بهداشتی خواهد بود.
بدیهی است افراد دارای بیماری زمینه ای با تایید مدیریت سلامت و بهداشت دانشگاه تربیت مدرس، جانبازان شیمیایی، زنان حامله و دارای فرزند خردسال با هماهنگی هفتگی با مسئول واحد، می توانند در بخش مشخصی از زمان خدمت موظف خود به طور دورکاری به کارهای آموزشی و پژوهشی بپردازند. فعالیت اداری کارکنان در واحدهای مختلف بصورت حضوری خواهد بود.
دانشگاه تربیت مدرس همین طور اعلام نمود: حداکثر ۳۰ درصد کارکنان، با اولویت افراد دارای بیماری زمینه ای که به تایید مدیریت سلامت و بهداشت دانشگاه می رسد، جانبازان شیمیایی، زنان حامله و دارای فرزند خردسال فقط با تشخیص و اجازه مسئول هر واحد می توانند در قسمتی از زمان خدمت موظف خود، به طور دورکاری فعالیت نمایند.

دانشگاه تربیت مدرس، همین طور اعلام نموده که ورود کلیه مراجعین متفرقه به این دانشگاه همچنان با محدودیت شدید مواجه خواهد بود و در صورت ضرورت و بنا به تشخیص واحدهای ذی ربط، مراتب می بایست از قبل با اداره حراست هماهنگ شود.
تمامی مراسم، نشست ها و اجتماعات حضوری نیز همچنان ممنوعست.
منبع:

1400/07/01
11:40:47
5.0 / 5
1034
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۱
دانلود عکس